Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Hmmmm- na nikogo! Żadnemu leserowi nie podsunę pod tyłek stołka za ponad 30tys. Dla mnie to i tak niczego nie zmieni.
Ja zagłosuję na KE,na Frankowskiego.
Nie głosujesz to PISIORY wygrają.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Hmmmm- na nikogo! Żadnemu leserowi nie podsunę pod tyłek stołka za ponad 30tys. Dla mnie to i tak niczego nie zmieni.
Ja zagłosuję na KE,na Frankowskiego.
Nie głosujesz to PISIORY wygrają.