Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ 30 lat po
  Poniedziałek, 13.05

  Tośku - już Władimir Władimirowicz wymyślił to dla Donbasu. Zatańczyłeś się chłopie.

 2. 2
  +1
  ~ balanced
  Poniedziałek, 13.05

  Jakie benefity bym proponował w ramach Karty Mieszkańca, żeby były atrakcyjne: W ramach sektora publicznego: -tańszy wstęp do muzeum - jak za bilet ulgowy -tańszy bilet do teatru - jak za bilet ulgowy -tańszy bilet do kina Światowid - jak za bilet ulgowy -brama targowa - tańsze wejście -Galeria El - tańsze wejście -targowisko miejskie - preferencyjne stawki wynajmu dla mieszkańców Elbląga, nawet 2-5% mniej niż obecnie. -żegluga - tańsze bilety na rejsy, nawet drobna zniżka 5-10% -basen, CRW - odpowiednio dopasowana preferencyjna stawka dla mieszkańców Elbląga -tańsze bilety na przejazdy komunikacją miejską W ramach sektora prywatnego: -zniżki handlowe np. 20-50 zł rabatu przy zakupie powyżej 500 zł -rabat na przejazdy taksówkami np. 2 zł mniej opłaty początkowej Trzeba to policzyć.

 3. 3
  +9
  ~ Tylko nie mów nikomu
  Poniedziałek, 13.05

  Szanowny Panie Antoni uważam Pana za porządnego i rozsądnego gościa ale ta propozycja to mało realna. Obecny prezydent i jego vice potrafią tylko podatki podnosić. i tak było przez ostatnie lata. Opłaty za ciepło to też jakaś forma podatku. I co mijają lata i tylko sympozja, nowi prezesi nowa rada z samym vice a co jest wiadomo nic. Obecny o oszczędnościach wydatków miejskich nie myśli- przypomnę np zmniejszenie zatrudnienia w UM i otoczce. Czyli to co Pam proponuje to mrzonka przy obecnych władzch. A może powie Pan coś nt ciepła właśnie. Coś w temacie po wyborach bardzo ucichło.

 4. 4
  +6
  ~ my i oni
  Poniedziałek, 13.05

  ~tylko nie mów... - Rysiu, Ty bez zniżki Tośka masz 100% racji. Dolicz do tego psa, 10-20% do opłaty przekształceniowej (aktualnie 60%). o chyba koniec patriotycznych atrakcji. Na orkiestrę kameralną i wieżę Mikołaja nie dadzą ani 1 %. Zamiast takiej karty na cokolwiek wolę kartę inwestycyjną - płacisz podatki w Elblągu , to masz zniżkę na przegląd techniczny auta, na garaż, na cumowanie i obsługę, na cenę uzbrojonej działki, na światłowód w firmie, ... . Nikogo, nawet z NEB nie przyciągnie zniżka do muzeum skoro sąsiedni potentat daje rzeczywistą pomoc. Podatki płacić w Elblągu będzie nadal tylko budżetówka i emeryci - popatrz na rejestracje pojazdów biznesu - tutaj też może być zachęcająca zniżka. Wszystko zależy od IQ i empatii oraz przyzwoitości na fotelu.

 5. 5
  +15
  ~ leila
  Poniedziałek, 13.05

  Brak Pana Ryszarda w RM i już nikt sprawami ważnymi dla mieszkańców się nie zajmuje.

 6. 6
  +9
  ~ Radek
  Poniedziałek, 13.05

  Taką komunikacją miejską to niech się nie ośmieszają zachęcać do korzystania bo w taki złom bez klimatyzacji, śmierdzący, wysokopodłogowy to nawet za 1zł nie pojadę. Elbląska komunikacja to ruina. Wystarczy zobaczyć jak wygląda tabor w innych miastach, Trójmieście czy choćby Olsztynie

 7. 7
  +13
  pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 13.05

  No i Góra urodziła mysz , a się przy tym namęczyła . I znów wśród radnych - nieporadnych sposób na jakąś zachętę to ....obniżenie cen biletów komunikacji miejskiej . Tematy zastępcze , co ze źródłem ciepła Radni ?? Bo ..cisza . Ile przyjdzie mieszkańcom już niedługo zapłacić ??

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.