Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ To Pikuś
  Niedziela, 10.02

  Elbląg to Wieś popatrzcie na małą Ostróda jak a furorę robią Hala expo a Elbląg 130 tyś i co. Nawet ładnego amfiteatru nie ma a piesi wg władz do samozaglady. I wy na nich głosujcie.

 2. 2
  +4
  ~ Spacerowicz
  Niedziela, 10.02

  Uważam , że przejścia nie należy likwidować . Moim zdaniem trzeba przejście odpowiednio doświetlić oraz wprowadzić sygnalizację świetlną , którą należy w odpowiedni sposób zsynchronizować na całej długości ul. Grunwaldzkiej . W Elblągu nie " światła " są problemem tylko ich odpowiednie zsynchronizowanie .

 3. 3
  +1
  ~ KIEROWCA i PIESZY
  Niedziela, 10.02

  NAJLEPIEJ BĘDZIE ZLIKWIDOWAĆ TO PRZEJŚCIE - ONO JEST NIE POTRZEBNE. PIESI MAJĄ DWA PRZEJŚCIA W STRONĘ ELZAMU I TO Z POWODZENIEM WYSTARCZY. NIE MA CO ROBIĆ ŚWIATEŁ, WTEDY BYŁYBY BLISKO JEDNO OD DRUGIEGO. NIE ROBIĆ NIC INNEGO, BO TO SĄ NIEPOTRZEBNE KOSZTY Z TYM ZWIĄZANE. ZLIKWIDOWAĆ PRZEJŚCIE NA TAK RUCHLIWEJ I NIEBEZPIECZNEJ ULICY OBOK ELZAMU, JEST TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE PROBLEMU

 4. 4
  +2
  ~ jaaaaaaaaa
  Niedziela, 10.02

  kur.waaa co tu debatować ????? kładkę zrobić i koniec

 5. 5
  0
  ~ pablo
  Niedziela, 10.02

  trzeba zrobić coś takiego jak w chinach https://joemonster.org/art/21730

 6. 6
  0
  ~ pablo
  Niedziela, 10.02

  zresztą Rzeszów już takie coś ma https://inzynieria.com/uploaded/gallery/dsc_0190wvpckaljrxjfmxecjtrefrhhjjnmaekfdaoxizdr.jpg

 7. 7
  0
  ~ pomysłodawca :P
  Niedziela, 10.02

  a nie lepiej po prostu ustawić światło na ruch? Nad całą drogą powinno iść takie doświetlenie przejścia, które reaguje na ruch na chodniku i zapalałoby się, gdy ktoś jest w promieniu 5 metrów od przejścia, ew. progi zwalniające.

 8. 8
  +2
  ~ sokrates
  Niedziela, 10.02

  Najlepiej postawić policjanta, to takie bezinwestycyjne, doraźne rozwiązanie. Niech pokaże co potrafi. Przeciez to proste prawda?

 9. 9
  0
  ~ Arc
  Poniedziałek, 11.02

  Kolejne światła? Chyba kogoś znów porąbało w czółko ostro! Tam co chwile są światła a przy nich przejścia dla pieszych. Jeśli tak strasznie piesi potrzebują i tutaj przechodzić to ewentualnie kładka nad jezdnią albo tunel (kładka chyba tańsza). Innej możliwości nie ma - no chyba, że likwidacja tego przejścia, bo w końcu zaraz obok i po lewej i prawej sąinne przejścia na światłach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.