Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ hankal
  Środa, 09.01

  dlaczego ani policja ani straż nie reagują na samochody zaparkowane na trawnikach na ul. Górnośląskiej.??? Następnym razem podam numery rejestracyjne. to samo jak zawalone są chodniki autami przy ul. Traugutta.!!! Przejść chodnikiem nie można

 2. 2
  0
  ~ Tedi
  Środa, 09.01

  Przepraszam zabrakło paliwa,deszcz lał z nieba bosko, sytuacja dla kierowcy mało przyjemna,kanister z bagażnika i do stacji paliw chyżo po paliwo.Po zgaśnięciu silnika manewr samochodem w takich warunkach raczej niemożliwy.Ot i TYLE. Pozdrawiam wspaniały portal,nie zajmujcie się donosicielami, elblążanie co się z Wami dzieje.Donosicielstwo,zdrada, konfidencja to zło nie do zaakceptowania. Pozdrawiam.

 3. 3
  +1
  ~ piesza
  Środa, 09.01

  do wszystkich pseudo kierowców i do tediego również,jezdnia jest dla samochodów ,a chodnik dla pieszych.nie co się oburzać ,że rozpoznało się swój samochód na zdjęciu czy dostało mandat.ciekawe czy obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy też uważacie za donosicielstwo i konfidencję?przepisy drogowe obowiązują każdego użytkownika i należy ich przestrzegać.kto tego nie rozumie nie nadaje się do życia w cywilizowanym społeczeństwie

 4. 4
  0
  ~ tedi
  Czwartek, 10.01

  należy czytać uważnie treść wpisu a nie szkac porównań które do tej sytuacji nic nie wnoszą a za cywilizację dziękuję.

 5. 5
  0
  ~ wikary
  Czwartek, 10.01

  problem jest i nie zniknie dopóki służby odpowiedzialne nie wezmą sie do roboty.gwoli ścisłości żaden post tutaj nic nie wnosi.zdjęcia ,posty nie załatwia sprawy.co nie znaczy ,że nie należy takich zachowań piętnować.

 6. 6
  0
  ~ pan pułaski z nebraski
  Czwartek, 10.01

  hej elblążaki cebulaki,nie znata przepisów i nie umita jeździć.uczta się,uczta bo bedzieta płacić mandaty.

 7. 7
  0
  ~ mieszkanka
  Czwartek, 10.01

  Jestem mieszkańcem Starówki i to co tu się wyrabia, to woła o pomstę do nieba. Brak miejsc do parkowania powoduje, że ludzie parkują gdzie popadnie. Mają w d...e przepisy, podobnie jak służby, a przecież cały obszar to strefa zamieszkania i wolno parkować tylko w miejscach wyznaczonych. Jadąc Bulwarem od kempingu w stronę GE między Rybacką, a Bednarską nie widać czy ktoś nadjeżdża z prawej, bo tak wszystko pozastawiane. Przy prokuraturze na Wapiennej Państwo parkuje na zakręcie tak, że cud, że tam nie było jeszcze kolizji, ale kto pracownikom prokuratury ośmieli się zwrócić uwagę? Na Rybackiej wiecznie pozastawiane chodniki, przecież matka z dzieckiem może przefrunąć, prawda? W innych miastach walczą z takimi zachowaniami, a w Elblągu nikt porządku nie pilnuje. Wstyd przed turystami.

 8. 8
  0
  ~ elblążanka
  Czwartek, 10.01

  do Obywatel: Straż Miejska ma to w czterech literach. Za każdym razem jak dzwoniłam, bo cały chodnik potrafią mi przed wejściem do domu zastawić, to słyszałam, że oni to są od pilnowania porządku i generalnie stworzeni do wyższych celów, a z czymś takim to mam na policję dzwonić. Chore to. Odnośnie zdjęć samochodów na chodnikach - 1,5 metra dla pieszego jest święte. Jeżeli chodnik jest szerszy i strefa dla pieszego o tym wymiarze jest zachowana, to samochód może parkować, o ile nie ograniczają go znaki drogowe.

 9. 9
  0
  ~ zawada
  Piątek, 11.01

  uważam że rejestracje powinny być widoczne

 10. 10
  0
  ~ ferdek
  Piątek, 11.01

  tak,tak,są na tym świecie rzeczy ,które się fizjologom nie śniły

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.