Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 08.01

  do Kierowca: może i masz rację, zrezygnujmy z egzaminów na prawo jazdy, ograniczeń prędkości i takich tam bzdurnych przepisów ruchu drogowego, Rubta co chceta. Zaoszczędzimy na utrzymaniu policji i innych służb odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 2. 2
  +2
  ~ gru
  Wtorek, 08.01

  do Wyrozumiały: też o tym samym pomyślałem.

 3. 3
  +2
  ~ Qwerty
  Wtorek, 08.01

  Polecam nakleić na szybe karnego ku.tasa. Naklejki dostępne na portalu aukcyjnym mają mocny klej. Gość się zastanowi następnym razem.

 4. 4
  --1
  ~ Ptasior
  Wtorek, 08.01

  zdjecia 8, 10, 14, 15... gdzie tam jest blokowanie chodnika lub postój w sposób stwarzający jakiekolwiek problemy? na zdjeciu nr12 ewidentnie ktoś wysiada, samochód ma włączony silnik (chyba) i światła wiec wnioskować mogę iż kierowca zatrzymał się aby kogoś wypuścić... jednocześnie nie chcąc blokować ulicy częściowo zjechał na chodnik. Kolejna " ***oburza" i szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma. Ten portal spada na psy.

 5. 5
  +2
  ~ Obywatel
  Wtorek, 08.01

  Wszystkie przypadki nieprawidłowego parkowania proponuję zgłaszać do Straży Miejskiej z prośbą o interwnecję, najlepiej mailem wraz ze zdjęciami. Kontakt do SM - +48 55 239 30 34 email: straz.miejska@elblag.eu Zadaniem SM jest m.in: czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego – w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym. Więcej na http://www.strazmiejska.elblag.eu Publikowanie zdjęć jedynie na portalu informacyjnym problemu nie załatwi, choć niewątpliwie wpływa na dostrzeganie problemu. Myślę, że tylko na samym Starym Mieście znajdzie się codziennie wiele aut, które łamią przepisy.

 6. 6
  --1
  ~ Tai
  Wtorek, 08.01

  Połowa zdjęć jest zrobiona na siłę, bo tak zaparkowane samochody akurat nikomu nie wadzą.

 7. 7
  +3
  ~ jan-49
  Wtorek, 08.01

  po komentarzach widac ze pisza je sami"eksperci" z zakresu prawa drogowego czyli same cwaniaki powinni pokazywac numery rejestracyjne samochodow a cwaniaki tylko patrza gdzie zaparkowac zeby nie placic w parkomatach nalepiej na krzywy ryj

 8. 8
  0
  ~ tw bolek
  Wtorek, 08.01

  to jeszcze nie widzieliście jak ja parkuję

 9. 9
  +3
  ~ mieszkanka
  Wtorek, 08.01

  Do ~Elblazanin (chodzi o fotkę nr 9)ten samochód stoi na pół wąskiego chodnika i na dodatek przed samym wejściem do mojego zakładu (to jest ul. Pionierska)i nikt by nie chciał aby ocierać się o brudny samochód.

 10. 10
  --1
  ~ Mieszkanka
  Środa, 09.01

  Nie rozumiem czepiania się do zdj. nr 7. Nie tarasuje drogi, a parking nie przystosowany. Chociaż co ja wiem. Kiedyś stałam na parkingu Fordem Mondeo mk2 w kombi. Miejsce parkingowe krótkie więc tył wystawal na miejsce tuż za mną, co nie przeszkodziło facetowi ze smarta przyczepić się do mojego parkowania i zrobieniu awantury, że nie miał gdzie zaparkować?! Chociaż dla chcącego nic trudnego i śmiało mógł zaparkować tuż za mną i byśmy się pomiescili. Chyba faktycznie lepiej wystawac na przejazd niż zająć więcej miejsca, aby inni swobodnie przejezdzali.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.