Niedziela, 26.01.2020, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ ls
  Czwartek, 20.12

  Kto niewinny, niech pierwszy rzuci kamień. Kilkaset metrów dalej (kek) jest taka sama sytuacja. Kiedy wreszcie wszyscy zrozumieją, że miasta są za małe, a aut za dużo. W latach 70-80 nie było tego problemu. Więc nie róbcie sensacji z sytuacji typu, że ktoś s...a na ulicy bo w pobliżu nie ma kibla. Mam pomysł, wprowadźmy wszędzie ruch jednokierunkowy, a znajdzie się od groma miejsca do parkowania, jak na ulicach amerykańskich miast w amerykańskim filmie (np. ul. Słoneczna), albo zamknijmy miasto dla ruchu samochodowego, będzie ekologicznie.

 2. 2
  +4
  ~ anty polityk
  Czwartek, 20.12

  Ignoranctwo i totalna głupota. Niektórzy uważają, że są świętymi krowami i nie chce się im pomyśleć i przejść kilkadziesiąt metrów.

 3. 3
  +5
  ~ pieszy
  Czwartek, 20.12

  Idiota z meśka to powinien być odholowany. Chociaż nie tylko on wszyscy są jednego chu... warci.

 4. 4
  +2
  ~ kierowcaNieRajdowca
  Czwartek, 20.12

  Była umowa że dwie, trzy pierwsze litery zostawiacie, zasłaniacie tylko 5 kolejnych znaków. Halo, pobudka redakcjo!

 5. 5
  +5
  ~ elpatron
  Czwartek, 20.12

  ul.węgrowska ,parkowanie wzdłuż podwójnej ciągłej to norma,do tego częściowo na chodniku.miejsca dla pieszych zostaje 70-80cm.zakaz postoju dłużej niż 1min.ale nic sobie z tego nie robią

 6. 6
  0
  ~ czosnkowy
  Czwartek, 20.12

  ze wszystkim mają problem kiedyś im Ruski kazali, a teraz im Unia każe być debilami. Mnie się wydaje że oni po prostu debilami są z własnej inicjatywy. Wprowadzali kapitalizm nie przeprowadzili powszechnej prywatyzacji rozkradli co mogli i dobrze opłacili zachód prywatyzacją za złotówkę żeby ich d... bronił. Mają węgiel od Gierka się mówi o gazyfikacji i przerobie na paliwo płynne, nic nie zrobili stawiają na wiatraki bo u nas słabo wieje. wywalili z kraju 2 mln ludzi młodych głównie na saksy a teraz nam na łeb sciągają gastarbajterów i to z narodu wrogiego który czci oprawców polskiej ludności na Ukrainie. Pozwalają wyprowazać z kraju miliardy które powinny iść na rozwój kraju który te miliardy wytwarza ale debile nawet o tym głośno nie ośmielają się mówić.

 7. 7
  --2
  ~ czosnkowy
  Czwartek, 20.12

  Funusze unijne dla Polski są marnotrawione lub zasilają głównie kieszenie beneficjentów systemu czyli tzw uropjskich płatników netto którzy to rzekomo świadczą nam tę pomoc.

 8. 8
  --2
  ~ K.
  Czwartek, 20.12

  Ja rozumiem że jak nie da sie przejsc swobodnie z wózkiem to można sie irytować. Rozumiem ze jak widocznosc podczas wyjazdu jest ograniczona przez źle zaparkowane auta można sie irytować. Ale jeśli da sie przejsc i wyjechac swobodnie to po co szukacie sensacji? Miejsc parkingowych jest za malo. Jak juz są to są tak wąskie ze nie da sie normalnie wysiasc i auto zaraz cale obite. Nie dziwie sie kierowcom tez bym wolal zaplacic mandat niz za lakiernika.

 9. 9
  +1
  ~ mieszkanka
  Czwartek, 20.12

  Tak parkują a policja przejeżdża i żadnemu nie wlepi mandatu za takie parkowanie .Piesi będą musieli uczyć się fruwać bo niedługo chodniki będą służyły za parkingi .

 10. 10
  +13
  ~ były MO
  Piątek, 21.12

  Do K co to znaczy jak się da.?? Mnie się raz wydawało że się da i ZONG nie udało się. Są przepisy i należy je przestrzegać.Inaczej będzie wolna amerykańska. Jesteśmy społeczeństwem olewającym wszystko i wszystkich. Trzeba nas trzymać krótko. W sytuacji jak się da należy jeszcze patrzeć na innych użytkowników drogi .Oni mogą być innego zdania i nie zrozumieją słowa jak się da i będzie bummmmm

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.