Wtorek, 26.05.2020, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ cvvb
  Piątek, 21.12

  na Górnośląskiej non stop parkują jak idioci na trawnikach i chodnikach, policja przejeżdża i zero reakcji!!!

 2. 2
  +1
  ~ jerzy
  Piątek, 21.12

  Wczoraj 20 grudnia godzina 13.10 na skrzyżowaniu ul.Łowickiej i Szczyglej jakiś głąb zaparkował białego merca dosłownie na skrzyżowaniu utrudniając ruch z jednej i drugiej ulicy .

 3. 3
  --1
  ~ somsiad
  Piątek, 21.12

  Zdjęcie nr 12 pozdrawiam ojca rodziny

 4. 4
  +2
  ~ ja
  Niedziela, 23.12

  Faktem, jest ze czesc zdjec ukazuje glupote kierowcow, ale niestety odpowiedzialni za polityke parkingowa w miescie nie grzesza pomyslami.... szczytem sa slupki na hetmanskiej oraz szerokosc miejsc przy tzw. pasazu..... wjezdzasz miedzy linie i nie ma jak drzwi otworzyc. GRATULACJE!!!!!!

 5. 5
  +3
  ~ PrzepisNaMandat
  Poniedziałek, 24.12

  To czemu jeszcze jako świadek nie zgłaszacie zdjęć na straż miejską? "Od 15 listopada obowiązywać zaczął m.in. znowelizowany Kodeks Wykroczeń. Nowe przepisy pozwalają o wiele skuteczniej walczyć ze zmotoryzowanymi, którzy nie zaprzątają sobie głowy znakami zakazu. Zapis o "urządzeniach rejestrujących" zmienia ten stan rzeczy. Nie ma w nim mowy o tym, że urządzenie musi być własnością konkretnej instytucji (np. ITD.). To z kolei oznacza, że ustawodawca dopuścił możliwość wystawiania mandatów w oparciu o dowody (zdjęcia/filmy) zarejestrowane przez "urządzenia rejestrujące" należące do obywateli - telefony, aparaty cyfrowe czy popularne rejestratory jazdy. Takie brzmienie nowych przepisów pozwala na znacznie prostsze, szybsze i tańsze rozwiązywanie spraw - na drodze postępowania mandatowego"

 6. 6
  +1
  ~ zez
  Poniedziałek, 24.12

  Zle parkowanie lub notoryczne wjeżdzanie na czerwonym z Zeromskiego w lewo w Bema , czy parkowanie na Komeńskiego na obu chodnikach przy Szpitalu Wojskowym , czy parkowanie na kopertach dla inwalidów nie jest w Elblagu błędem skoro policja nie reaguje , bo jej się nie chce ,to znaczy ,że mozna , I tego się trzymajmy . Jak by bylo zabronione ,to by karali , nie karają to mozna , czegoś się trzeba trzymać , bo innaczej robi się balagan , a policja w tym temacie jest autorytetem .

 7. 7
  +1
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 24.12

  Sprawa jest bardzo prosta ,trzeba każdego dnia źle zaparkowane samochody zabrac lawetą,jak raz zapłaci 1000zł !... drugi raz tak już nie postąpi.Dotyczy to również i mnie ,bo nie chcę udawać ze i mi się nie zdarzało czasem tak zaparkować ,choć się staram i w 99% przestrzegam przepisy. Wesołych świąt!

 8. 8
  +2
  ~ Ania
  Poniedziałek, 24.12

  Zdarza sie, ze samochod ktory zastawia dwa miejsca nie mial wczesniej innej mozliwosci, poniewaz pojazdy obok niego staly zle, a po ich odjechaniu ten na lini zostaje uznany za debila.

 9. 9
  +1
  ~ Raj dla Straży Miejskiej
  Wtorek, 25.12

  Tylko gdzie jest elbląska Straż Miejska? Toż to przecież raj i żniwa w wlepianiu mandatów za złe parkowanie. I blokady na koła. W poznaniu, Wrocławiu SM by nie odpuściła a w Elblągu? SM ma wolne, niestety.

 10. 10
  0
  ~ wuj onkel
  Wtorek, 25.12

  Jeżeli chcemy , by w temacie lamania przepisów odnosnie parkowania zapanowal ład i porządek to musimy w Elblagu zacząć od zwolnienia szefa drogówki w Policji i komendanta Straży Miejskiej . Te dwie formacje po prostu zle pracują .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.