Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Ug
  Wtorek, 06.11

  Jako polityk to słabo. Chce koalicji z Wroblewskim i dalej go atakuje. Po ilości uzyskanych głosów to co on może żądać od zwycięscy wyborów

 2. 2
  --1
  ~ kolo
  Wtorek, 06.11

  Wszystko zależy od lepszej i przejrzystej współpracy na linii radni i prezydent. Mniej naburmuszenia ze strony włodarza i powinno być ok, ale czas pokaże.

 3. 3
  +12
  ~ bobek
  Wtorek, 06.11

  Nowaczyk bis ?

 4. 4
  +6
  ~ Do : bobek
  Wtorek, 06.11

  Do :"bobek" nie porównuj go do Grzegorza Nowaczyk bo to nie te wykształcenie, wiedza i doświadczenie oraz umiejętności koalicyjne między Michałem a Grzegorzem jest ocean spokojny .....oczywiście na korzyść byłego prezydenta Grzegorza Nowaczyk.

 5. 5
  --5
  ~ Ludu
  Wtorek, 06.11

  W Elblągu ma posłuch, tak samo jak psl i inni. Wybory pokazały że cimno gród był i będzie. Szkoda tylko Elbląga i młodych.

 6. 6
  +9
  ~ wyborca
  Wtorek, 06.11

  Jeżeli mają być przez 5 lat tylko intrygi jak tu ktoś pisze, żeby osłabić Nam obecnego prezydenta, to My nie damy się na to nabrać.Prosimy o konkretne programy dla rozwoju Elbląga - analitycznie i merytorycznie. Mamy Spółki i tu należy włożyć wszelką pracę, która przyniesie korzyści dla mieszkańców. Następna sprawa to rozwój - pozyskanie chociaż 2-3 zakładów produkcyjnych- dla zatrudnienia ok.3 tys. ludzi, o to chodzi Elblążanom.Będziemy oceniali dzień po dniu przez te 5 lat, każdego radnego.Elblążanie potrzebują konkretów.

 7. 7
  +9
  ~ obser
  Wtorek, 06.11

  Panie Missan relacje może też ale Elblązanie oczekują pracy na rzecz rozwoju miasta !!!!!Takiego rozwoju który będzie zauważalny przez mieszkancow czyli pozyskiwanie inwestorów z zewnątrz.

 8. 8
  +8
  ~ wyborca
  Wtorek, 06.11

  Czego się można po tym panu spodziewać, pokazał swoją twarz w poprzedniej kadencji i podczas kampani wyborczej. Panie Prezydencie ostrożnie z takimi gośćmi. Oni nic dobrego nie wróżą. A jak będą podskakiwać to zrobimy referendum przeciwko Radzie i będzie pozamiatane.

 9. 9
  +8
  ~ elblążanin
  Wtorek, 06.11

  Poprawić relacje??? Osobiście pisałem maila do jaśnie pana bezradnego na oficjalny adres z prośbą o pomoc w sprawie łamania prawa pracy w EPEC-u, który pozostał bez odpowiedzi z jego strony. Co ten kolejny pełowski Dyzma ma do zaoferowania mieszkańcom, prostacką odzywkę do P. Radnego Ryszarda Klima "Rysiu daj już spokój z tym EPECE-m"? ZENADA Facet kandydował na prezydenta a nie zajął stanowiska w najważniejszej i najpilniejszej obecnie sprawie w E-gu, pewnie sama się jakoś rozwiąże, a Ty Rysiu daj już spokój

 10. 10
  +4
  ~ czarnowidz
  Środa, 07.11

  Oj głupi ludzie, głupi. Baba w klapkach i dziad w motorówce dopięli swego. PiS w opozycji i bez prezydenta. Jedno im się nie udało. Nie mają kukiełki - Nowaczyka Bis. Chcą przez 5 lat bić w Wróblewskiego, a jeśli to możliwe to odczekać i wygrać przyspieszone wybory. Obserwujcie mądrale Missana, bo zainwestowano w niego nie po to żeby się marnował. Oni będą gadali o próbach współpracy, on będzie kreować się na niezależnego lidera, przyszłego prezydenta - kukiełki. Ten wywiad mówi wszystko. A przecież opublikował go kochający Prezydenta info,elbląg.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97922706604004