Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ nauczycielka
  Środa, 10.10

  Zamiast cieszyć się że wszystko powoli się odbudowuje w Elblągu po przejściu Hunów z popisu- to żenujące wpisy i rozpaczliwe acz obrzydliwe próby deprecjonowania osiągnięć obecnej kadencji . Brawo pani Małgorzato, tak trzymać.

 2. 2
  --4
  ~ J123
  Środa, 10.10

  Zastanawia niski ,żenujący poziom wpisów i mowa nienawiści. Nawet kampania tego nie usprawiedliwia. a tak na marginesie - tryb wyborczy nadal działa. Proponuję skorzystać z prawa- " kto narusza dobre imię...." itd . Bo żeby tak obrażać ewidentne osiągnięcia . I dla Elbląga przecież. To trzeba być kretynem. Nie pozdrawiam.

 3. 3
  --2
  ~ do KO
  Środa, 10.10

  A skąd ty kocie możesz to wiedzieć . Przecież pojęcia nie masz jakie są wymagania - przeczytaj rybko cały regulamin. Chyba że to za trudne- myślę ,że tak , bo podpisać się to tez za duży wysiłek . Jakoś ani PO ani PIS żadnych certyfikatów w tych dziedzinach nie dostali, o innych dziedzinach też nic nie słyszałem. Wiem,że po jednych był komisarz, a druudzy przegrali po 1, 5 roku. OT taki krótki to był popis .

 4. 4
  +6
  ~ wist
  Środa, 10.10

  Proponuję aby wszystkie wyróżnienia i dyplomy i statuetki i puchary / ze wszystkich szkół, klubów, SM, organizacji sportowych i pozarządowych itd/ umieścić na przyczepie i obwozić po mieście do 19 października, oczywiście za kierownicą pojazdu na zmianę panowie Wróblewski i Nowak, czy to nie jest pomysł na miarę naszych dokonań?

 5. 5
  --2
  ~ ekspert
  Środa, 10.10

  Przy ubieganiu się o certyfikaty i akredytacje zawsze ponosi się opłaty. Nie oznacza to ,że coś się kupuje. Proszę przeczytać regulaminy i wymagania. Opłatę ponosi się dopiero po spełnieniu określonych warunków , po weryfikacji i po przyznaniu certyfikatu. A wszystko co jest we wniosku jest sprawdzane -odsyłam do regulaminów. Aż smutno czytać te nagonkę.

 6. 6
  0
  ~ antypis
  Środa, 10.10

  To tak jak z wiaduktem-byle zgnoić.

 7. 7
  +1
  ~ Ya
  Środa, 10.10

  Widzę że zawodowi hejterzy z PiS podpisali już umowy o pracę .

 8. 8
  0
  ~ strateg
  Czwartek, 11.10

  na ufajdany zadek wciągnąć świeżo odprasowane spodnie i na defiladę do ludzi tam wszyscy będą podejrzani, tylko często trzeba zmieniać pozycję

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.