Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ ad
  Wtorek, 24.07

  To faktycznie mógł być chory pomysł córki Wilka na zaistnienie w mediach.Wilk nie ma zadnego programu wyborczego, wiec postanowil z siebie zrobić męczennika, ofiare represji. Smieszy mnie, jak czytam, ze Wilk jest oburzony bo przecież to PiSowcy rozpoczęli tą mowe nienawiści i podzielili Polaków, ze przypomnę tylko ich: „kanalie, zdradzieckie mordy, nie Polacy, nie patrioci, drugi sort, swiry, zdrajcy narodu itp.” Wilk wybudowal w okolicy Tolkmicka nad Zaewem Wislanym dom i niech tam siedzi z rodzina jak najwięcej bo mieszkancy Elblaga pamietaja bardzo dobrze jego kadencje Prezydenta i naprawdę nikt tego skompromitowanego starca tutaj nie chce!

 2. 2
  +4
  ~ kolo
  Wtorek, 24.07

  Teraz będzie robił / p. Wilk / za cierpiętnika?

 3. 3
  --6
  ~ Arc
  Wtorek, 24.07

  od zawsze zdRadzieccy antypolacy strzelali Polakom w plecy (ewentualnie w tył głowy), napadali nocą 100 na 1, teraz nocą bazgrają po ścianach bo jaj nie mają aby stanąć otwarcie i powiedzieć w oczy swoje brednie, bo wiedzą, ze Patrioci by ich wdeptali w ziemię - takie to szambonurki wypełzające PO nocach...

 4. 4
  0
  ~ Prawda
  Wtorek, 24.07

  To zrobili czerwoni z zaplecza wróbelka i januszka od mieszkan tak mówili na plenum a pomagali im głupi syn piekarza z gościem co ma haluxy do nielegalnego,poboru ciepła co teraz obraca truskawe zwiednietą i wysuszoną a plan napisał politruk co obraca stara lampucerę

 5. 5
  --1
  ~ tylko pis i Pani Premier była
  Wtorek, 24.07

  Dwa byłe Pany Prezydenty, Nowaczyk s Wilkiem, zrobili bardzo dużo dla mojego miasta i jego mieszkańców. A tunelu pod torami albo wiaduktu nad torami (na Zatorze) nie zrobili. A Pan Wróblewski robi i ufam, że zrobi. A pisofcy szczekajom, że nie takom nazwem ma mnieć wiadukt, bo tunel ma mnieć takom nazwem?

 6. 6
  --2
  ~ ada
  Sobota, 28.07

  elblag miasto komuchow i ubekow niech zgnije w biedzie .popieraja zlodzieji w togach i POwcow ktorzy rozkradli elblag do cna .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77461409568787