Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --24
  ~ Karać
  Poniedziałek, 23.07

  Wreszcie zacznijcie karać to bydło które myśli że są bezkarni. Niech zapłacą kilkanaście tysięcy kary i remont budynku zniszczenia. A kasa na dzieci, na odżywianie w szkołach, domach dziecka.

 2. 2
  +14
  ~ Andy-Doopa
  Poniedziałek, 23.07

  Panie Rembelski wchodzisz pan w d...e bez wazeliny. Liczysz pan na jakąś posadkę zapewne bo w pojedynkę nic pan dla miasta i jego mieszkańców nie zrobiłeś dobrego. PiS to patologia najgorsza i tylko chory umysłowo nie rozumie co się rozgrywa! Tylko postkomunisci działający pod przykrywką prawicy moga się cieszyć z tego ze wraca zamordyzm. Gorąco w to wierze ze wszyscy zostaną skrupulatnie rozliczeni za działanie na szkodę kraju. Sąd ostateczny nadejdzie.

 3. 3
  +8
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 23.07

  " . My jesteśmy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało ZOMO " ; " Spieprzaj dziadu " itp itd , Ktoś tych zachowań nauczył ?

 4. 4
  +14
  ~ ZBK ?
  Poniedziałek, 23.07

  600 zł ? Poj... ? Puszka farby 50 zł , pędzel 15 zł + robocizna 13 zł bo tyle za PIsu się płaci za godz. pracy i pomalowane .

 5. 5
  +11
  ~ anty-pis
  Wtorek, 24.07

  Jest tyle napisów pomawiających Tuska i PO .i nikt policji do tego nie wzywa.Dlaczego ?

 6. 6
  +12
  ~ takie IQ i program
  Wtorek, 24.07

  Wilk jest "porządnym" obywatelem, chrześcijaninem , katolikiem. Kilka lat temu przysięgał, że nie ma nic wspólnego z programem dla miasta "ja tam qrwq idę na 5 lat"- on tego nie mówił on nie nagrywał. Oskarżał wszystkich o "brutalny atak"na jego wybitność. Dzisiaj siedzi w jeszcze głębszym szambie bez szans na wybór i musi jakoś zaistnieć - sam twierdzi, że po takim "brutalnym" ludzie będą mu współczuć. Jestem pewien, że sam sprokurował ten napisik, zresztą bardzo piękny i sensowny. Jestem też pewien że nawet gdyby prawda na murze wisiała miesiąc i dłużej to nikt wilka by o tym nie powiadamiał - ludzie wierzą w prawdę nawet nieobjawioną. Dziwny facet nie przedstawił żadnego programu liczy na litość bełkocze na dziwnych spotkaniach, ukrywa się w krzakach przy pomnikach, teraz to autorstwo

 7. 7
  --8
  ~ b0ss
  Wtorek, 24.07

  Obrońcy demokracji i konstytucji. Broniąc coś nie można tego (tych zasad) łamać. Jaka demokracja tacy obrońcy.

 8. 8
  +8
  ~ sam nabazgrał
  Wtorek, 24.07

  Przecież ten "napis" może dotyczyć każdego i wszystkiego a nie ukrytego w krzakach wilka. Sam napisał i w krzakach czekał na reakcję, a że jej nie było, to zaalarmował cały świat - on jest ważny i o nim piszą na szczy murku. Trzeba było zachowywać się po ludzku to byś miał inny napis do czytania. Gdyby chodziło o pisiorki to napis byłby na drzwiach, tablicy, oknie. Jeden z dziesiątków napisów na naszych posesjach - spytaj wilku w spółdzielniach jaki mają z tym problem i pomóż im w walce z "artystami". Idź wilku "tam qrwa na 5 lat" choć niezbadane są wyroki boskie. Jeżeli masz znowu taki program dla miasta jak dla elsinu, to czytaj ze zrozumieniem to co nabazgrałeś . Jest polecenie odgórne w pis aby bazgrać na ich "biurach" i konsolidowac tak ich "elektorat".

 9. 9
  +8
  ~ zabawny cwaniak
  Wtorek, 24.07

  "Atak wandalizmu" - czyli jest sprawca. "Jestem oburzony" - to permanentny stan niejakiego wilka w krzakach . Napis i jego treść (nie musi dotyczyć wilka i pis), przywłaszczone przez wilka bo on wszystko wlecze do siebie, wyraża jedynie ogólny pogląd 90% elblążan na temat zachowań tych którzy idąc do koryta nic dla Polski, Elbląga nie zrobili. Ubolewam jedynie nad formą wyrazu i użytymi parlamentarnymi słowami, no ale taki jest elektorat. Mogły paść słowa " zabierzcie te wasze mordy zdradzieckie. Jesteście mordercami", lub podobne ze słownika przewodniej siły "narodu". Artysta się pohamował, a wilk chce pokazać "centrali, że nie jest sejmowym niemową i też "zwalcza" antypisowskie podziemie. Czuję rolę córki i szcze pańskiej. Uważam wilki za inteligentne, no ale są elbląskie wyjątki

 10. 10
  +2
  ~ dyndalski, rembalski
  Wtorek, 24.07

  Dziwny jest ten stefan. Współczuć mu?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.5268349647522