Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ stały pasażer
  Środa, 08.08

  Na dworcu PKS też powinny być dwie kasjerki do obsługi pasażerów /w tej chwili jedna obsługuje opłaty z wydziału komunikacji/zwłaszcza jak kupuje bilet miesięczny pod koniec miesiaca -sa duze kolejki Kiedy to sie zmieni???

 2. 2
  +1
  ~ mieszkaniec
  Środa, 08.08

  A kiedy Wcisła był na dworcu ,chyba nawet nie wie gdzie on jest .Hipokryzja na każdym kroku

 3. 3
  0
  ~ wercisław
  Środa, 08.08

  mieszkaniec masz rację, jaki z niego jest kłamczuch, co za tupet ma ten nierobek, wymyśla cokolwiek aby tylko się pokazać, POszoł won z naszego miasta, szkodniku

 4. 4
  0
  ~ Stasiek
  Środa, 08.08

  A tam narzekacie, nigdzie nie byliście i g widzieliście. U nas jest spoko, spróbujcie gdzieś pociągiem dojechać na przykład w takiej Francji, odwołane pociągi. tłok, strajki, kolejki, brak informacji to norma.

 5. 5
  +1
  ~ anty polityk
  Środa, 08.08

  He od kiedy szanowny pan senator Wcisła alias wodnik łódeczka jeździ pociągami.

 6. 6
  0
  ~ Piotr
  Wtorek, 14.08

  Po pierwsze kto zatrudnil starsza pania w blond wlosachpania w kasie pkp? Sprzedaz biletu regio, sprecyzowanego na konkretna godzine, do okreslonego celu: 4 minutu. Po drugie, pasazerowie, czy wy naprawde nie mozecie wczesniej sprawdzic czym, o ktorej i dokad chcecie jechac? Widzac w kolejce do kasy jak na smartfonach gracie w glupie gierki lub scrollujecie fejsa czy insta, a pozniej jakacie sie przy kasie bo nie wiecie o ktorej godzinie macie pociag? Czh takim problemem jest wykorzystanie smartfona do zapoznania sie z rozkladem jazdy, chocby przed zakupem biletu?

 7. 7
  +1
  ~ maceko
  Piątek, 17.08

  Nie wiem gdzie poszły te pieniądze na remont dworca. Zamiast zrobić konkretne perony jak w Malborku do tego biletomaty to chyba tylko rzucili świeży tynk i odmalowali farbą. Zastanawiam się jak osoba na wózku inwalidzkim lub o kulach wsiada do pociągu? XXI wiek

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.