Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Klara, Roman, Romuald
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ ad vocem taaaaa
  Środa, 04.04

  A ty w pracy głodny chodzisz?Nic ci do tego gdzie kto się stołuje.

 2. 2
  +4
  ~ Adaś Miauczyński
  Środa, 04.04

  „Nie, to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja pie*dolę, ku*wa! Bracia poloniści, siostry polonistki, 130 było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, ku*wa, ja pie*dolę! Przez pięć lat, stron tysiące, młodość w bibliotekach. A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda, władzy od dyktatury, aż po demokrację, która nas, kałamarzy, ma za mniej niż zero. Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem, ku*wa! Pod każdą władzą czuje się jak kundel!"

 3. 3
  --3
  ~ Adaś Miauczyński
  Środa, 04.04

  "(...) Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą! A przecież stanowimy sól ziemi. Tej ziemi! Mimo, że nie jesteśmy prymitywną siłą, dyktaturami zawsze wstrząsają poeci! Wtedy nas potrzebują, zrozpaczone masy, które nie widzą dalej niż kawał kiełbasy! Które nie widzą dalej…"

 4. 4
  --2
  ~ Nauczycielka
  Środa, 04.04

  Dlaczego ZNP nie wywalczyło w MEN podwyżek od 1 stycznia 2018 roku? Nie należę do zakonu PiS, ale trzeba przyznać, że dali grosze, ale dali, bo PO latami ani złotówki. A do wszystkich, którzy złorzeczą na nauczycieli, że z dobrobytu mają w głowach poprzewracane....proszę z nowym rokiem szkolnym zatrudnić się w szkole....

 5. 5
  +7
  ~ Urlop zdrowotny .
  Środa, 04.04

  Do nauczycieli . Proszę powiedzieć , jak wyglądają sukcesy i pozom nauczania w elbląskich szkołach ( publicznych ) w skali Polski ? Ile kasy dodatkowej rodzice wydają , aby np : przygotować dzieci do matury itp itd . ? Jaka praca , taka płaca . Ale temu środowisku zawsze mało , argument bo ..jesteśmy po studiach . Tak , jak wielu innych obywateli Polski . Czasami pracujących za najniższą krajową .

 6. 6
  --15
  ~ do lewy
  Środa, 04.04

  oj głąbeczku, żal ci że w twojej tak nie pracują, do roboty, bo ta podwyżka jak widać i tak jest dla ciebie ZA DUŻA.

 7. 7
  +10
  ~ arturro
  Środa, 04.04

  W obecnych czasach jest tylu ludzi po studiach,co kiedyś po szkole średniej,ale stan ich wiedzy pozostawia dużo do życzenia więc o czymś to świadczy niestety.Jak ktoś ma ambicje,to się uczy.Ukończyć szkołę każdy może,ale to co z tego wyniesie może zawdzięczać tylko sobie,a nie nauczycielom,którzy wykładają założony program i sprawdzają stopień jego opanowania.Powypuszczaliście takich uczonych,że albo nic nie potrafią bo stosowali zasadę 3Z,albo mają dwie lewe ręce do roboty.

 8. 8
  --9
  ~ Ktoś
  Środa, 04.04

  Kłamstwo-kilka lat bez podwyżek ZNP opmietaj się

 9. 9
  +13
  ~ No cóż
  Środa, 04.04

  Jest wyjście zmiana pracy. Na pośredniaku szukają chętnych. T idźcie.

 10. 10
  +5
  ~ mieszkanka
  Czwartek, 05.04

  ale przecież nauczycieli obowiązuje 40 godzinny tydzień pracy, więc wywiadówki i rady pedagogiczne nie są pond program, a np opieka nad samorządem szkolnym jest opłacana np dodatkiem motywacyjnym

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.