Wtorek, 29.09.2020, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ vrain
  Czwartek, 05.04

  @Robert Koliński, popieram wszystko ze zastrzeżeniem, że od wychowywania to jest dom, rodzice, opiekunowie - szkoła powinna skupić się na nauce. Zakończmy wreszcie PRL w szkołach (może zacząć od pozbycia się komunistycznego ZNP?). Niech szkoła uczy zamiast produkować obywateli!

 2. 2
  +13
  ~ ikiv
  Czwartek, 05.04

  Zawsze można skorzystać z propozycji p. Tuska i przekwalifikować się na spawacza.

 3. 3
  +9
  ~ do Robert Kolinski
  Czwartek, 05.04

  Zapomniał pan dodać jeszcze jednego najistotniejszego faktu,który chyba najbardziej obciąża nauczycieli-muszą wstać rano i iść do pracy.

 4. 4
  --7
  ~ Gvh
  Czwartek, 05.04

  Inaczej byście kurde gadali Gdyby wszyscy nauczyciele zwolnili się z pracy nie miałby kto waszych dzieci uczyć

 5. 5
  +4
  ~ wkurwiony
  Czwartek, 05.04

  pieprzone darmozjady nieroby 15 godzin pracy dzieci tępe ,[jak ich rodzice nie nauczą to ***o będą umiały ]i chcą kasę 1000 zł brutto i uzależnione od od ocen i wiadomości uczniów

 6. 6
  +9
  ~ bo
  Czwartek, 05.04

  Obecne szkolnictwo produkuje ludzi upośledzonych życiowo.To nie jest nauka,tylko zakuwanie na pamięć regułek,z których przeważająca większość wogóle się w życiu nie przyda.

 7. 7
  +1
  ~ emeryt
  Czwartek, 05.04

  Czytam te komentarze i płakać mi się chce. Nie jestem nauczycielem, ale będę ich bronił. Czy to nauczyciele układają program nauczania? Mówicie 18 godzin pracy: a ile sprawdzania prac w domach, szykowania różnych statystyk dla kuratorium innych urzędów? Rozliczania z realizacji programu nauczania? itp. Wcale nie zazdroszczę im tej pracy, a najbardziej im współczuję przepraw z takimi rodzicami , jak Ci którzy tu piszą komentarze z ich roszczeniową pozycją. Jak uważacie że nauczyciele mają tak dobrze, to się zatrudnijcie w szkole i uczcie, wtedy zrozumiecie o co i dla kogo walczą. Nie dla siebie, ale dla Waszych dzieci, żeby wyniosły ze szkoły coś pożytecznego. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli i wyrazy szacunku za to co robicie.

 8. 8
  --5
  ~ jasmina
  Czwartek, 05.04

  do ~ profesor - chyba nie wiesz ile zarabiają policjanci. Weź się zorientuj w temacie z później pisz takie bzdury ok. Znam pensje i realne nauczycieli i policjantów !

 9. 9
  0
  ~ do jasmina
  Czwartek, 05.04

  To g... wiesz

 10. 10
  +1
  ~ do emeryt
  Czwartek, 05.04

  Jak beda wiecej zarabiac to beda lepiej uczyc?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.