Sobota, 13.07.2024, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ novak
  Sobota, 10.02

  do sz skoro cię zamordowali to kto za ciebie napisał komentarz ????

 2. 2
  --9
  ~ ŚLINKA
  Sobota, 10.02

  Słyszałem, że sąsiad kolegi chciał tam pójść, gdy dowiedział się kto tam będzie postanowił zosta w domu.

 3. 3
  +10
  ~ Hipokryt !
  Niedziela, 11.02

  Gdzie ci chrześcijanie ze swoimi wartościami, o których ciągle klepią ? Kalwaria -a jak na polskich cmentarzach za granicą zechcą usunąć , to co im nie odpowiada?

 4. 4
  --6
  ~ kalwaria
  Niedziela, 11.02

  Polacy bili się za wolność. A Sowieci nie wyzwalali tylko zdobywali. Znalazła się część pacholkow jak Jaruzelski i spółka, która im służyła

 5. 5
  --12
  ~ Lokalny patriota
  Niedziela, 11.02

  Chodzenie pod pomnik sowieckich morderców jest hańbą i kompromitacją dla lewackich pachołków. Pomnik powinien być dawno zburzony. Dlaczego nie oddajecie hołdu żołnierzom Wermachtu?

 6. 6
  +6
  ~ Ignacy Daszyński
  Niedziela, 11.02

  @kalwaria - Polacy tak wyzwalali np. Prusów, Rusinów, Haitańczyków czy Żydów, że kamień na kamieniu nie pozostał, parafianko bez szkoły.

 7. 7
  +8
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Niedziela, 11.02

  Z roku na rok coraz mniej tych co przynoszą kwiaty pod pomnik żołnierzy Armii Czerwonej aby uczcić poległych żołnierzy wojsk, które zdobyły i zajęły Elbing w 1945 aby przekazać go jako Elbląg stronie polskiej. Przychodzą tu z własnej woli, bo chcą. I dobrze. Inni co miesiąc gromadzą się przed pałacem na Krakowskim Przedmieściu. I też dobrze. Jedni i drudzy mają do tego prawo, z którego korzystają. Po co więc sobie skakać do gardeł?

 8. 8
  +6
  ~ Kowal
  Niedziela, 11.02

  Bo tu wzywają się tzw chrzescijanscy i nawiedzeni hipokryci spod z miesiecznic, bo to wlasnie ich prawdziwa antychrzescijanska i podła natura, obrzydliwi nawet nie ludzie

 9. 9
  +8
  ~ Twój email
  Niedziela, 11.02

  Zawsze starałem się szanować poglądy innych ludzi, nawet, a zwłaszcza tych które różniły się od moich. Fakt złożenia kwiatów pod pomnikiem żołnierzy radzieckich nie wywołuje we mnie negatywnych reakcji. Rozumiem że była to forma hołdu złożonego żołnierzom poległym w trakcie działań wojennych, których byli uczestnikami, w zdecydowanej większości przypadków, nie z własnej woli. Uczczenie ich pamięci odbywało się bez jakichkolwiek haseł politycznych, czy innych sloganów wychwalających tamte czasy, lub reżim którego Polacy po „WYZWOLENIU” doświadczyli. Szanuję tych ludzi że wbrew panującym opiniom o tamtych czasach, mieli tyle odwagi aby złożyć hołd żołnierzom, „Bratniej Armii Radzieckiej” którzy podczas działań wojennych zginęli podczas walk w naszym mieście. Nie każdy by się na to zdobył.

 10. 10
  +7
  ~ Ufik
  Niedziela, 11.02

  Niestety chrzescijanstwo zawsze bylo zaklamane a święta inkwizycja tez mordowala w imie boga, taka ludzka batura ze na boga trzeba zwalic wszystko i podpierac nim wlasne plugawe dzialania

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1472389698029