Poniedziałek, 14.06.2021, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (70)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ heryk
  Środa, 07.12

  A co Niemcy mają do Polski ?

 2. 2
  +27
  ~ JACEK
  Środa, 07.12

  Wszyscy narzekają, ale 500 plus pobierają. PiS be, ale kasa od PiSu cacy. A co takiego dała wam PO ?

 3. 3
  --18
  ~ XYZ
  Środa, 07.12

  I b dobrze! Nie bd kaczor pluł nam w twarz! Cała Polska z was się śmieje wy pisowskie złodzieje! pis to najgorsza rzecz jaka mogła spotkać ten piękny kraj po "89. trzeba pisowi jano i dosadnie pokazać, ze dla takich ludzi nie ma miejsca w tym Kraju!

 4. 4
  +38
  ~ obywatelski
  Środa, 07.12

  Pamiętacie to powiedzenie tak Obywatelu, to wszystko mówi za siebie Obywatele. Brakuje jeszcze tylko Trybuny Ludu i Obywatele wszystkich krajów łączcie się. Proszę mnie do tych Obywateli nie włączać nie macie prawa.

 5. 5
  --31
  ~ .Nowoczesny
  Środa, 07.12

  Zapraszamy wszystkich polskich obywateli którzy mają dość dewastacji Polski przez reżim PiS! Powiedzmy STOP "dojnej zmianie" i niszczeniu całego dorobku ostatniego 25lecia! Dość łamania prawa z Konstytucją na czele, STOP zawłaszczaniu Państwa przez "misiewiczów", upartyjnienia publicznych mediów, kłamliwej katobolszewickiej propagandy, skłócania społeczeństwa, bezmyślnego zadłużania Państwa i ośmieszania Polski na arenie międzynarodowej!!!

 6. 6
  +36
  ~ ada
  Środa, 07.12

  czas odkurzyc trzonek od kilofa ktorym pralem ormocow i zomowcow

 7. 7
  +29
  ~ WOLKSDEUCH
  Środa, 07.12

  A TEATRZYK TRWA HAHAHAHA

 8. 8
  +34
  ~ kmin
  Środa, 07.12

  hasłem strajku będzie: oddajcie nam koryto

 9. 9
  +16
  ~ bugi
  Środa, 07.12

  wy potomkowie targowicy, zdrajców Polski , wy potomkowie zdrajców Rzewuskiego ,Potockiego, Branickiego, Poniatowskiego koryto wam wyschło , a strach w oczach przed prokuratorami, czego bronicie ubeckie kanalie???????? przed wiekami zdrajcy oddali rosji panowanie a dzisiaj co chcecie osiągnąć Polskę słabą pod protektoratem niemców???????? i w jednym szeregu ubecy agenci służb prl, wsi no i politycy schetyna , petru, frasyniuk, wałęsa i michnik w jednym szeregu ze szczujnią ubecką MATRIX komuniści z sld was nie popierają bo wiedzą ze zadymy chcecie , podpalic kraj, ja stanowczo mówie wam N I E !!!!!!!!!!! nie wasze doczekanie szumowino ubecka

 10. 10
  +1
  ~ podpisz_
  Środa, 07.12

  ile wam płacą za hejt - naiwniacy, wasze dzieci i wnuki nie spłacą długów po naczelniku i notariuszu, emerytury wypłacą w formie talonu do jadłodajni taka będzie przyszłość

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.