Poniedziałek, 14.06.2021, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (70)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +21
  ~ mius
  Środa, 07.12

  Dla wielu ludzi dzień 13 grudnia skłania do zadumy i refleksji, dla KODu, PO i Nowoczesnej widać, że to dzień świąteczny... POdpowiem wam jeszcze jedną datę na waszą błazenadę : 25 grudnia !!! Macie okazję w dniu Bożego NARODZENIA wrócić do ABORCJI ! Lepszego dnia nie znajdziecie!

 2. 2
  +18
  ~ Decker
  Środa, 07.12

  On taki obywatelski jak była milicja.

 3. 3
  +21
  ~ Kondek
  Środa, 07.12

  Protestujący, osoby pozbawieni wszelkich skrupułów. Najważniejsze by ich było na wierzchu.A, że naród wybrał taką władze jaką mamy,to ich nie obchodzi. Oni w przeszłości nigdy się nie liczyli z zwykłym człowiekiem,który ciężko musi pracować by zapewnić chleb rodzinie.Teraz śmią pouczać tego pognębionego człowieka pracy,któremu zabrano stanowiska pracy a sami się uwłaszczyli i zapewnili przyzwoity kawałek chleba, kosztem klasy robotniczej. Panowie wstydu nie macie !!!

 4. 4
  --9
  ~ v1
  Środa, 07.12

  Rafał wiadomości masz z pierwszej ręki. Zapewne jesteś zwolennikiem teorii,że Lech Kaczynski był zastepca Lecha Wałesy, Bartoszewski był agentem komuny a prokurator Piotrowicz jest uosobieniem prawdomówności i kultury osobistej. Żenada nie psz wiecej bo dzieki takim jak Ty Elbląg wpisuje sie w prowincje.

 5. 5
  +7
  ~ 100% elblążanin
  Środa, 07.12

  Panie Radny Rafale Traks, wypowiada się Pan o 13.12.1981 roku /prawie jak ekspert/, ........ a pamięta pan tamte czasy ? O ile mi wiadomo to urodził się Pan kilka lat później......

 6. 6
  +9
  ~ sierżant Gazmuła
  Środa, 07.12

  @Ej, Nowoczesny i jeszcze dodaj: "dość dyktatury kobiet"!

 7. 7
  +10
  ~ eWA .........................
  Środa, 07.12

  KORYTO PRZEKRĘTOM ZABRALI LUDZIE W WOLNYCH WYBORACH I TERAZ KWIK I ZGRZYTANIE ZĘBAMI , DO WŁADZY DŁUGO NIE POWRÓCICIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI CWANIACZKÓW TRZEBA ROZLICZYĆ ZA OSIEM LAT ROZKRADANIE NASZEGO KRAJU . DZIŚ ALIMENCIARZE I PRZEKRĘCI CHCĄ ZNOWU RZĄDZIĆ NASZYM KRAJEM .....................

 8. 8
  +13
  ~ Koryto
  Czwartek, 08.12

  To już jest ***OLEC nieuleczalny. Schizofrenia paranoidalna nieleczona. Trójbiegunowość. Uciekliście debile z psychiatryka. Będzie garstka elbląskich zomowców.

 9. 9
  +7
  JaroSławek
  Czwartek, 08.12

  Poparcie dla PO spadło z tej prostej przyczyny, że ludzie chcą zachować anonimowość. A to ci rewelacja :D

 10. 10
  +8
  ~ Kat Na Idiotłów
  Czwartek, 08.12

  Takie pytanko do Rafałka! Proszę szczerze napisać wszystkim do kogo to chodziłeś(jakie ugrupowanie) aby znaleźć pracę dla żony i siebie w związku z trudną sytuacją życiową, bo w PIS za prezydentury Wilka byłeś wyalienowany?!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.