Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 10.03

  http://elfast.net/2016/03/10/bankiety-pana-protasa/

 2. 2
  +12
  ~ bzdurnyjacus
  Czwartek, 10.03

  odezwał się ulubieniec "elbląskich elyt" które upchały go na poselski stołeczek...wiesz co jac s...goń się i tyle

 3. 3
  +10
  ~ prośba
  Czwartek, 10.03

  Panie pośle, a może by pan tak trochę pomógł elblążanom..Węgiel tani jak nigdy dotąd, a EPEC nie obniża stawek za ciepło, a My płacimy najwięcej na północy kraju za gj. A to, że kwota wolna będzie wyższa to nic złego dla samorządu się nie stanie, ludzie więcej zarobią ale i więcej oddadzą w stawce VAT i CIT, kto to robił panu te wyliczenia?. Kiedy w końcu ten" szary" robotnik będzie otrzymywał chociaż połowę tego co pan dostaje - z naszych podatków, a Sam pan nie płaci podatku. http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/niskie-ceny-ropy-i-gazu-beda-sie-utrzymywac/kxbxx9 - taniocha.

 4. 4
  +8
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 10.03

  A od kiedy J .Protasiewicz stał się takim oszczędnym ekonomistą ? Człowieczku wystąp w Sejmie ,żeby wam obniżyć uposażenie za leniuchowanie . Robotnik musi pracować cały rok na 20 tysięcy złotych , a wy otrzymujecie za jeden miesiąc opowiadanie bajek taką sumę 20 ,OOO zł.,to do portfela się nie mieści,trzeba przyjść z teczką i z obstawą .

 5. 5
  +7
  ~ Polak
  Czwartek, 10.03

  mamy jedną z najnizszych stawek w Europie kwot wolnych od podatków, a ten pajac jeszcze majaczy - co za pajace zaKODowane na niego głosowały???

 6. 6
  --3
  ~ EKONOMIA zamiast RELIGI
  Czwartek, 10.03

  Wprowadzić JEDNĄ godzinę ekonomii lub podstaw przedsiębiorczości zamiast jednej godziny religi .Żeby w wieku szkolnym uświadamiać wszystkich , że piniądze w budżecie Państwa nie bioą się z "Bóg zapłać " .

 7. 7
  +7
  ~ erre
  Czwartek, 10.03

  powstałoby wielkie zagrożenie, ludzie mieliby w portfelach więcej pieniędzy co jest niesłychanym zagrożeniem, a POmyleńcy mieliby mniej kasy na rózne głupie pomysłu typu, zimne termy, lotnisko w krzaczorach, modrzewiny, terkafki srafki i itp cuda na kiju,

 8. 8
  +9
  ~ gonić pajaca
  Czwartek, 10.03

  koleś doskonale pokazuje filozofie rządów PO, ludzie się nie licza, są traktowani jak było, mozna nimi pomiatac, okradać do gołej skóry, nad wszystkim czuwa Trybunał Konstytucyjny, najwazniejsza sprawa dla PO to kwestia podatków ściaganych od ludzi, oni pasozytuja na obywatelach, stworzyli system ciagłego nieustannego pasozytowania, najwazniejsza sprawa to zabrac ludziom jak najwięcej kasy, im biedniejsi tym bardziej nalezy ich ogolić, w głowie się im nie miesci, że ci ludzie mogą np dostac jakieś pieniadze na dziecko, to skandal, po co im te pieniadze na dziecko, kogo obchodzi ich dziecko, no drogi Panie dzieki za szczerość,

 9. 9
  +12
  ~ Kapitan Żbik
  Czwartek, 10.03

  Won do Lidzbarka WF-u uczyć.

 10. 10
  +12
  ~ er
  Czwartek, 10.03

  Kto głosuje na takiego człowieka? Ludziom żałuje kilku dodatkowych złotych? Jak instytucje państwowe mają w budżecie za dużo pieniędzy, to potem wydają na bzdury typu" zimne termy czy lotnisko w najbiedniejszym województwie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.