Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Emeryt - dziadzio żelichowski który już dawno POwinien wnuki bawić zajmuje się ogłupianiem swoich wyborców , pytam kto na tego starca z czarującą gaśnicą chce głosować , chyba głuchy i ślepy
A ja przyjdę 10 maja do urny wyborczej i oddam głos na właściwego kandydata na prezydenta. Będę głosował na Pana Adama Jarubasa!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Emeryt - dziadzio żelichowski który już dawno POwinien wnuki bawić zajmuje się ogłupianiem swoich wyborców , pytam kto na tego starca z czarującą gaśnicą chce głosować , chyba głuchy i ślepy
A ja przyjdę 10 maja do urny wyborczej i oddam głos na właściwego kandydata na prezydenta. Będę głosował na Pana Adama Jarubasa!