Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Wilk nie ma honoru i odwagi żeby przeprosić. Prawdziwość nagrań potwierdzał, więc po co ta szopka.
ile jeszcze czasu będą świeciły latarnie na modrzewinę,chyba oświetlają drogę k o m a r ą ,nie szkoda piniedzy,naszych pieniędzy
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wilk nie ma honoru i odwagi żeby przeprosić. Prawdziwość nagrań potwierdzał, więc po co ta szopka.
ile jeszcze czasu będą świeciły latarnie na modrzewinę,chyba oświetlają drogę k o m a r ą ,nie szkoda piniedzy,naszych pieniędzy