Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ qwerty
  Środa, 19.02

  A co do naszej służby zdrowia to nigdy nie będzie dobrze,bo: 1. łączy się pracę państwową i prywatną co rodzi patologie (Kopacz to załatwiła lekarzom, zauważyliście że od jakiegoś czasu nie ma protestów), w DE jest to zabronione 2. nie rozlicza się lekarzy z błędów - kodeks zabrania donoszenia, wiec nie ma weryfikacji dobrych i złych lekarzy 3. bezpłatna służba zdrowia w naszym kraju to fikcja - jesteś ciężko chory, nie masz układów to będziesz cierpiał, bo nikt palcem nie ruszy 4. współpraca z koncernami farmaceutycznymi - przychodzi Pan/Pani w garniturze i wpycha się bez kolejki do lekarza, zawierają legalny deal - ty przypisujesz lek mojej firmy (często jest droższy, bo koszty są skalkulowane w cenie leku), a potem my zapraszamy cię na zagraniczne szkolenie lub dajemy inne ekstrasy.

 2. 2
  +1
  ~ qwerty
  Środa, 19.02

  Z raportu KE nt korupcji w służbie zdrowia z 12.2013: "Zgodnie z odpowiedziami udzielonymi przez polskich respondentów, średnia kwota przeznaczona przez nich w 2011 roku na łapówki mające na celu uzyskanie lepszego lub szybciej udzielonego świadczenia medycznego wyniosła 311 PLN na gospodarstwo domowe. 1,7 procent badanych (gospodarstw domowych) przyznało, że wręczyło łapówkę związaną z opieką zdrowotną. Wartość wręczonych „dowodów wdzięczności” po wykonanej usłudze medycznej wyniosła średnio 142 PLN. Do poniesienia takiego wydatku przyznało się 1,6 procent badanych." A Wy ile dawaliście?

 3. 3
  +1
  ~ problem
  Środa, 19.02

  Duże kolejki i długi okres czekania na przyjęcie do lekarza,za mało kontraktów do lekarzy jak na Elbląg.Dlaczego musimy jechac do olsztyna by tam się leczyć???W Elblągu są szpitale w tym wojewódzki i tu powinny byc wszystkie oddziały.I TU POWINNIŚMY SIE LECZYĆ.

 4. 4
  +2
  ~ dodu
  Środa, 19.02

  Miejsce w którym pacjent ma zdrowieć czyli szpitale już napawa o chorobę.Panowie ministrowie urządzają elegancko swoje gabinety a lud ma zdrowieć w obskurnych szpitalach-polskie standardy

 5. 5
  --3
  ~ czemu jeszcze o tym nie wspomnimy
  Środa, 19.02

  W banku powiedzieli, żeby brać kredyt we franku, bo on ma kurs stały i nigdy nie będzie drożeć. No więc wzięliśmy - mówi Weronika. Pięć i pół roku od zaciągnięcia kredytu samochodowego na 33 tys. zł oddała już 54 tys. zł, a do spłaty pozostało jej drugie tyle. Auta już nie ma, bo bank zabrał je półtora roku temu. ................w Polsce można również kraść ,trzeba tylko bank założyć ......

 6. 6
  --2
  ~ nie adwokat
  Środa, 19.02

  do "adwokat" ."Odpisuje takim jezykiem jak ludzie w poniższych komentarzach, zeby lepiej zrozumiel" masz uczestnikow tej dyskusji za idiotow? malo rozgarniety szary ludek? -arogancja,chamstwo czy zwyczajna glupota?

 7. 7
  +1
  ~ xxl
  Czwartek, 20.02

  Najlepszym szpitalem w Elblągu jest dawny szpital wojskowy wspaniali fachowcy uprzejmi i życzliwi ludzie.Sedeczne podziękowania dla oddziału wewnętrznego Dr.Waldemara Bieńka za fachowość uprzejmość i życzliwość i dla całego personelu tego oddziału.Jest to spital z ludzką twarzą i dlatego inni powinni od nich się uczyć.Jeszcze raz serdecznie Panu Doktorowi dziękujemy wdzięczny pacjent.

 8. 8
  +1
  ~ max1
  Piątek, 21.02

  nie adwotak i bo buraku miales przyjsc o tej 16 i co chyba masz cos na sumieniu skoro taki wkor....jestes

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0237259864807