Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  To nic że nas mieszkańców monopolistyczne firmy doją z kasy grunt to słuchać populisty Malinowskiego i akceptować bez zająknięcia wszelkie podwyżki:) Fi jak się nie mylę za nowe przyłącza płacą inwestorzy czy developerzy ale być może się mylę nie chce mi się i nie mam czasu sprawdzać a Ty wszystko wiesz. POzdrawiam!

 2. 2
  --6
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  2 nowe mosty uważam za przepych w tak biednym i zacofanym miescie jakim w moim miemaniu jest Elbląg gdyby zbudowano je w oparciu o fundusze własne i dotacje UE to tak ale nie na kredyt najpierw inwestuje się w to co przynosi oszczędności czy dochód np. jak dawno temu pisałem termomodernizacje budynków jednostek budżetowych, oczym napewno nie wiedziałeś. Nie pisałem że to wina Pana Malinowskiego tylko o tym że z jednej strony mówi o podwyżkach wody dla ubogiego społeczeństwa bez szukania alternatywnych sposobów finansowania przy a z drugiej strony chwali się że dzięki niemu wydajemy kolejne miliony. Nie dla najpierw wydatki a potem dochody i pod to pisany budżet lecz najpierw dochody potem wydatki.

 3. 3
  +6
  ~ fi
  Piątek, 10.01

  no lojelb, widzisz ze nie wiesz. za przyłacza placi EPWiK. I za slużebność takze bedezie placil. Alen jeżeli mowi to Pan Malinowski to jest populistą i robi sobie reklame. A jezeli ty pleciesz bzdury to jestes patriota taka roznica. zanim zabierzesz glos w jakiejs sprawie najpierw sprawdż. Ale ci sie jak sam piszesz nie chce i nie masz czasu. No bomba po prostu. Na moim podwórku mowili o takich kabotyn i nikt nie chcial sie z nimi bawic. Ty znalazles swoich kumpli w sieci. Ale jak sie zapedzisz to czasami prawde o sobie napiszesz. Tak jak i tym razem. Ale jak sądze moze byc i tak ze byly prezio Nowaczyk zalatwil ci robotke w Eurovii i dlatego tak zajadle atakujesz Malinowskiego. Bo inaczej co by ci koles przeszkadzało ze facet chce sie dokopać prawdy? No co? POzdrawiam kumpla Nowaczyka.

 4. 4
  --4
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  Jak zwykle trafna diagnoza gratuluję, zawsze moge w Tobie szukać oparcia w poszukiwaniu inforamacji, może odpowiesz jeszcze w swojej łaskawości na takie pytanie czy uważasz że emertyka z Zawady czy Zatorza powinna płacić więcej za wodę by za darmo jak piszesz podłączyć do sieci wodociągowej bogatego np. polityka budującego domek a może tak trochę komercji stać budować go niech płaci? Przepraszam za innych czytelników za tą rozmowę, dobranoc:)

 5. 5
  --5
  ~ Lolelb
  Sobota, 11.01

  @ciekawska "a swoją drogą to zabawne - dokumentacja projektowa tworzona była chyba już za czasów pana Słoniny, umowy jak podano w artykule tworzył pan Nowaczyk.... a pan Wilk się musi z tego ambarasu tłumaczyć?" To nie za czasów Słoniny czy Nowaczyka zatwierdzane są roboty dodatkowe tylko za Wilka. Jak pisze w artykule Pan Malinowski prosi o "wykazu osób odpowiedzialnych za przygotowanie projektów umów na roboty budowlane na drodze 503 i 504." nie oskarża Wilka.

 6. 6
  +3
  ~ do Lolelb
  Niedziela, 12.01

  Czytam Pańskie wpisy i... bardzo proszę aby przed rozpoczęciem jakiejkolwiek dyskusji choć trochę się Pan do niej przygotował. Z szacunku do innych. To co Pan prezentuje jest - jeszcze raz przepraszam jeżeli urażę - bełkotem. Uprzedzając Pańską odpowiedź, proszę nie wymagać ode mnie uzasadnienia, bo to kwestia nie kilku zdań lecz - jak choćby tu - znajomości podstaw prawa i uczciwości. Niektórym ludziom może Pan namącić w głowach tym samym robiąc im krzywdę. Zarzuca Pan Panu Malinowskiemu pewne rzeczy. A trzeba było posłuchać jego komentarza do tej interpelacji podczas sesji w TV Elbląskiej. Stwierdził, że z dokumentów jakie już otrzymał jasno wynika że kosztorysy inwestorskie na roboty dodatkowe nie różnią się nawet o 1 grosz od faktur jakie miasto za nie płaciło. I jak Pan teraz wygląda?

 7. 7
  --4
  ~ Lolelb
  Niedziela, 12.01

  Nie muszę mieć racji a nawet chciałbym nie mieć racji gdyż nie chciałbym by Elbląg był w kraju postrzegany jako miasto w którym rzuca się oskarżenia bez podstaw. Nie musi mnie Pan przepraszać nawet chamskie posty Fi mnie jak to Pan ujął nie uraziły tylko rozśmieszyły. Więc trzeba przyznać że dzięki Panu Malinowskiemu i komitetowi KWW będziemy mieli basen, zmniejszone opłaty za śmieci, realne ceny wody, wykrytą grubą aferę drogową. Czy jest Pan usatysfakcjonowany? Pan Malinowski startując na radnego i będąc radnym jest świadomy że będzie nie tylko chwalony ale i krytykowany tak naprawdę nie ważne jest co napiszę ważne jest to jak ocenią jego pracę wyborcy przy urnach. Jak napisałem chciałbym nie mieć racji jak na razie zostaję z przy swoim zdaniu, poczekam jak się rozwinie sytuacja.

 8. 8
  +4
  ~ do Loleb
  Niedziela, 12.01

  Świetny pomysł Panie Lolebie. Radzę poczekać jak się sytuacja rozwinie, a dopiero później rzucać oskarżenia czy drwić. Tak nakazuje przyzwoitość. Mam nadzieję, że ta maksyma będzie Panu przyświecała i później.

 9. 9
  +1
  ~ Lolelb
  Sobota, 14.06

  Panie Fi gdzie ta afera jeszcze Pan Malinowski sprawdza dokumenty?

 10. 10
  +1
  ~ Lolelb
  Poniedziałek, 17.11

  Dziś jest 17.11.2014 i gdzie ta afera? Gdzie Fi?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7448239326477