Piątek, 9.06.2023, Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Czwartek, 09.01

  Konkretny gość z Malinowskiego. Pyta o sprawy, o których się szepcze wśród innych radnych albo głośno mówi wśród mieszkańców z dodatkiem wielu przekleństw i wulgaryzmów, chodząc tymi ulicami, które są pokazane na zdjęciach. Może nie ma racji ale jest dociekliwy i pokazuje, że wie po co sprawuje mandat radnego Rady Miejskiej. Wolelibyście aby występował z inicjatywami nadawania imion miejskim taksówkom albo bił pianę w sprawie ławeczek tu lub ówdzie? Aby jego funkcja polegała na pianiu pochlebstw Panuprezydętowi i załatwianiu swoim krewnym lokum o powierzchni 175 m.kw. za symboliczną złotówkę? Jeśli wolelibyście takich radnych, to nie narzekajcie do cholery, że zle wam się żyje w tym Elblągu!

 2. 2
  +1
  ~ Lolelb
  Czwartek, 09.01

  Za późno ten artykuł jak widzę na zdjęciach wielkie czyszczenie magazynów w Media Expert od 27 grudnia a dziś już 9 stycznia proszę o świeższe informacje:)

 3. 3
  --1
  ~ Lolelb
  Czwartek, 09.01

  Co do Pana Malinowskiego to odnoszę wrażenie po przeczytaniu jego wypowiedzi to gdyby był śnieg na święta to by była jego zasługa. Każdy by chciał pójść spać a na drugi dzień mieć drogi, mosty, stadiony i baseny. Czy wiecie ile trwa budowa dróg? Czy widzieliście jak długo buduje się w innych miastach? Czy wasze wyobrażenia to tysiące robotników machających łopatami przy budowiem 504? Czy kltoś z was ma fachową wiedzę i doświadczenie na temat budownictwa drogowego czy pan Malinowski ma taką wiedzę? Czy jak dostanie dokumentację podważy dokumenty podpisane przez inspektora? Za to napewno spora ilość czytelników budowała swoje domy i zdaje sobie sprawę jak "błyskawicznie" załatwia się formalności pod drogami są sieci wodociągowe, ściekowe, gazowe, kable komunikacyjne i stare ruiny,

 4. 4
  --1
  ~ Lolelb
  Czwartek, 09.01

  Czy fundusze na prace były na czas przekazywane dla wykonawcy czy dzłubał byle dłubać do nasteonego przelewu? Ja tam wolę by wolno ale dobrze zbudowano te drogi może drożej ale bez poprawek za parę miesięcy. Osobiście nie podoba mi się skrzyżowanie na ul.12 lutego i Armi Krajowej na przejsciu dwuetapowym w czasie roztopów nie można przejść nie brodząc po kostki w dodatku sygnał dzwiekowy wprowadza w błąd wiele osób wchodzi na czerwonym świetle.

 5. 5
  +11
  ~ to_jest_to
  Czwartek, 09.01

  Patrząc na ulicę Browarną, to ta przebudowa potrwa jeszcze dłuuugo

 6. 6
  0
  ~ ciekawska
  Czwartek, 09.01

  "protokołów z obmiaru podwykonawczych robót" a co to za protokoły? czy nie chodzi raczej o obmiar powykonawczy robót? "zapisy dotyczące wykonania koniecznych robót dodatkowych" - a co to za masło maślane? to w końcu roboty konieczne, czy roboty dodatkowe? bo to chyba nie to samo:) ciekawe skąd pan Malinowski ma aż taki poziom wtajemniczeni w te roboty drogowe? może ma jakieś tajne źródła w urzędzie?? ja też chodzę ulicami Elbląga, a mimo to takich wiadomości nie posiadam? czy to oznacza, że każdy może dostać w urzędzie takie szczegółowe informacje? to chyba też pójdę, czy tylko radni mogą? a swoją drogą to zabawne - dokumentacja projektowa tworzona była chyba już za czasów pana Słoniny, umowy jak podano w artykule tworzył pan Nowaczyk.... a pan Wilk się musi z tego ambarasu tłumaczyć?

 7. 7
  --7
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  @ciekawska czy roboty konieczne czy dodatkowe grunt to zadać pytanie na sesji w roku wyborczym i opublikować. Kazdy z nas byłbym wspaniałym radnym złozylibyśmy zapytanie o możliwść zmiejszenia bezrobocia, zmiejszenia kosztów jednostek budzetowych, o znmiejszenie zadłużenia interpelacje na temat poprawy bezpieczeństwa drogowego, przyciągnięcia inwestorów na każdy możliwy temat jak by coś się udało zrobić w mieście wtedy informacja w świat MY to zrobiliśmy LOL:)

 8. 8
  +8
  ~ fi
  Piątek, 10.01

  loleb stuknij się w ten pusty łeb człowieku. Już raz pokazałem ci ze nie masz zidelonego pojęcia o czym piszesz. Pewnie bys wolał zwolenniku Wcisły i Nowaczyka aby nikt się temu nie przyglądał a pieniądze przeciekały do czyjejś kieszeni. Samorząd i zapamiętaj to facet nie ma większego wpływu na bezrobocie. Nie może stawiać zakładów pracy i zakładać firm. Od lat wszyscy starają się o inwestorów i co? Malinowski pustaku jeden winien? Zaproponuj coś konkretnego a może ktoś cię posłucha. A co do dróg to zobaczymy co z tego wyniknie. Z pytania Malinowskiego. Jestem ciekaw czy wówczas będziesz tak samo chętnie pisał POpierający dobrobyt w Elblagu faceciku.

 9. 9
  +6
  ~ zeba
  Piątek, 10.01

  Ciekaw jestem czy sprawa budy Eurovii skończy się prokuratorem?

 10. 10
  +10
  ~ bogdan
  Piątek, 10.01

  do wszystkich. Pracuje w drogach od więcej niż 20 lat. Ale takiego bajzlu to w zyciu nie widziałem. Nie zgadzam się ze ten bałagan to wina obecnej władzy. To efekt podpisanych kontraktów. Prezydent może robic tylko to co umożliwia mu umowa z Eurovią, albo zerwać z noią umowę. Wtedy będą sprawy sądowe, robota stanie. Ale jedno wam powiem. Malinowski dobrze wie o co pyta. kosztorysy robót dodatkowych nie różnią się w Eurovii nawet o grosz od faktur jakie ta firma wystawia miastu. czegos takiego w zyciu nie widziałem. A w Elblagu takie cuda sa. Gdzie był i co robił inspektor nadzoru. A gdzie nadzów inwestorski ratusza? Na mój nos, to na cos się zanosi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86852192878723