Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ w-ny
  Piątek, 10.01

  @Bogdan możesz objaśnić zapis "kosztorysy robót dodatkowych nie różnią się w Eurovii nawet o grosz od faktur jakie ta firma wystawia miastu". jest nie zrosumiały. Wg mojego nosa kosztorysy powykonawcze i dodatkowe wymyślili w ZBK na remontach. Jak i to że jak Pani Jadzia dostaje w łapę ( bo córka na studiach) to zawsze jest że to pożyczka. W każdym razie wszystkie te protokooły to podstawa grubych kopert. Mechanizm jest b.prosty.

 2. 2
  +2
  ~ ciemności
  Piątek, 10.01

  Dlaczego ul.Browarna po południu jest bez oświetlenia latarni które nie świecą jest ciemnica.Można połamać nogi na tym rozwalonym ,rozkopanym terenie księżycowym

 3. 3
  +4
  ~ koko
  Piątek, 10.01

  Drodzy elblazanie Wystarczy troche wiedzy i obiektywnej oceny Temat modernizacji odcinków miejskich 503 i 504 powsał latach 2007-2009 za czasów innego prezydenta jak równeiez wszystkie zwiazane z tym prace projektowe. Nowaczyk rozpoczynał ich ralizacje a Wilk dokończy .Nawet Malinowski nie zmieni faktu że regularnie podczas kontynuacji inwestycji wychodza rzeczy których nikt wcześniej nie zaplanował bo nie wiedział o ich istnieniu To tak jak z budowa mostów, zastana rzeczywistośc miała niewiele wspolnego z pracami projektowymi .Z całą pewnoscia Radny ma rację ze jak sie płaci to trzeba wiedzieć za co.

 4. 4
  --2
  ~ Lolel
  Piątek, 10.01

  @fi Poza chamstwem nic nie pokazałeś jesteś tak inteligentny inaczej że nigdy nie zrozumiesz:)

 5. 5
  --3
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  @fi Poza chamstwem nic nie pokazałeś jesteś inteligentny inaczej że nigdy nie zrozumiesz o czym piszę, może na początek naucz się czytać ze zrozumieniem..

 6. 6
  --7
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  @koko masz rację ten kto nie pracował przy budowie nie wie o tym o czym piszesz za to większość jest uważa się specjalistami od budownictwa lądowego, np. pomysły by dłużników komunalnych zaganać do budowy 504 i 503. Pan Malinowskie zapewne dobrze zdaje sobie sprawę że nic wielkiego nie uzyska nie bronie tych firm które budują ale to nie jest tak że biorą pieniądze za nic bo za to prokurator za to grozi, naciągają klienta jak każda firma na świecie. Za to Pan Malinowskie robi świetny PR za co należy mu się uznanie te wiadomści o tym że jeszcze nie zbudowany basen to jego zasługa, te wiadomości że nadwyżkach za śmieci, mówienie prawdy że potrzebna jest podwyżka za wodę na między innymi remonty to rozumiem ale nowe przyłącza?

 7. 7
  --5
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  Co do wody prawda jest taka że koszty Epewik kszatałtują się na podobnym poziomie za to popyt zmalał przez wodomierze zmalała więcy chyba oczywiste jest że trzeba podnieść cenę jednostkową. No to czekamy co Fi napisze bo pewnie mu się ciśnienis podniosło i czy na tak samym chamskim poziomie czy wyższym:)

 8. 8
  +6
  ~ fi
  Piątek, 10.01

  lolejb, nowe przyłacza do nowych budynków, także domków jednorodzinnych, opłaty za służebność itd. Specjalisto, miasto nie stoi w miejscu jak to widziswz, bo tobie nawet nowe mosty przeszkadzają i wyżygujesz to Malinowskiemu. Ale dlaczego ja tracę na ciebie czas. Przeciez dalej nic nie kumasz.

 9. 9
  --6
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  Na skutek ww. analizy Prezes UOKiK postanowieniem nr RBG-411-05/12/JM z dnia 8 listopada 2012 r. wszczał postepowanie antymonopolowe w zwiazku z podejrzeniem nadużywania przez Elblaskie Przedsiebiorstwo Wodociagów i Kanalizacji w Elblagu sp. z o.o. z siedziba w Elblagu pozycji dominujacej na lokalnym rynku zbiorowego zaopatrzenia w wode na obszarze miasta Elblaga, gminy Elblag i gminy Milejewo i na lokalnym rynku odprowadzania scieków na obszarze miasta Elblaga i gminy Elblag poprzez narzucanie uciażliwych warunków umów przynoszacych ww. przedsiebiorcy nieuzasadnione korzysci na skutek zamieszczania w stosowanych umowach o zaopatrzenie w wode scieków

 10. 10
  --2
  ~ Lolelb
  Piątek, 10.01

  – w imieniu Prezesa Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – nakłada sie na Elblaskie Przedsiebiorstwo Wodociagowe i Kanalizacyjne sp. z o.o. z siedziba w Elblagu obowiazek składania – w terminach do dnia: - 30 kwietnia 2013 r. - 30 lipca 2013 r. - 30 listopada 2013 r. - 30 stycznia 2014 r. – sprawozdan z realizacji przyjetego zobowiazania

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1441180706024