Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ emeryt
  Niedziela, 13.10

  Jeszcze rok , a może dwa lata i POLSKI NIE BĘDZIE . Będzie szare niewolnictwo , bez przemysłu nasz kraj upadnie i będzie koniec nakazów , prykazow itd.

 2. 2
  +7
  ~ Grażyna
  Niedziela, 13.10

  jeśli 800 zł za tonę węgla, która często nie wystarcza do opalania na całą zimę, sprowadzenie tego wegla do domu, jego samodzielny, często, zrzut do piwnicy, i codziennie zapieprzanie do komórki z wiadrami po ten wegiel i znoszenie go do domu, autorka tekstu uważa za znacznie "tańsze niż ogrzewanie gazowe, centralne i inne rozwiązania (nie wiem jakie, może rozpalenie ogniska na środku domu?) - to gratuluję jej poczucia humoru. Bo ja bym wolała nawet dopłacić, żeby mieć taki komfort jak inni - podchodzę do kaloryfera i tylko podkręcam kurek, a na koniec sezonu rozliczam się ze spółdzielnią.

 3. 3
  +4
  ~ nauczcie się liczyć
  Niedziela, 13.10

  W 2020 zakaz palenia węglem TYLKO czy ktoś obliczył ile w Polsce jest pieców i mieszkań gdzie trzeba palic weglem????To sa ogromne liczby mieszkań. I co wszystkie piec e zburzycie???TO WAS POLACY ZLINCZUJĄ Rządzący.

 4. 4
  --5
  ~ po
  Niedziela, 13.10

  JA JESTEM TEN CO ZA ***ZIELA PO 14 GODZIN DZIENNIE ŻEBY POTEM NIE BIADOLIĆ ŻE NIE MA NA TO CZY NA TAMTO .

 5. 5
  +8
  ~ cudaki
  Niedziela, 13.10

  KIEDYS były same piece i ludzie żyli teraz wymyślają.

 6. 6
  +6
  ~ Jan
  Niedziela, 13.10

  Pieca były bedą i nikomu do tego!!!!!! Władze trzeba jak naj szybciej zmienić. , Żydzi nami rządzą poto żeby naród wykończyć do śmierci pracować zabrać chleb ,ciepło i marzenia. Trzeba ten rząd jak naj szybciej na tace wywieźć .

 7. 7
  +4
  ~ z okolic Grunwaldzkiej
  Niedziela, 13.10

  To nie węgiel śmierdzi tylko śmieci które są wrzucane do pieca. Ludzie palą czym popadnie plastikowe butelki, pampersy, stare meble, wystarczyły by kontrole, bo smród jest nie do zniesienia.Ale najgorzej jest w lecie bo ludzie używają pieców do podgrzewania wody i wtedy okna już nie otworzysz, nie mówiąc o tym ,że prania na dworze nie powiesisz,teraz okna są raczej zamknięte i tak nie czuć.

 8. 8
  +3
  ~ dudek
  Niedziela, 13.10

  na wino i papieroski mają na węgiel już nie

 9. 9
  +2
  ~ Do po
  Niedziela, 13.10

  14 godzin przed monitorem nie opowiadaj bójek

 10. 10
  +7
  ~ ~ im
  Niedziela, 13.10

  Oczywiście,że zdjęcie jest z zatorza. Jestem mieszkanką tej dzielnicy i dużo bym dała aby nie palić w tym cholernym piecu. Zajmuje dużo miejsca w pokoju, które wykorzystałabym z chęcią inaczej; łazienka jest zimna; co roku zakup węgla wrzucenie go do piwnicy, a potem w sezonie codziennie z wiaderkiem i węglem na 2 piętro, co drugi dzień z popiołem do śmietnika; w mieszkaniu dodatkowy kurz związany z piecem. Polecam, wolałabym zapłacić więcej i nie mieć nigdy już takich przyjemności. Z drugiej strony wstyd się przyznać że XXI wieku są jeszcze takie mieszkania, a linia ogrzewania miejskiego jest oddalona z 20 - 30 metrów od budynków, gdyż 2 bloki na Zatorzu mają ogrzewanie miejskie, SZCZĘŚCIARZE!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1240820884705