Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ zapomnieli
  Sobota, 03.08

  A kto rządzi w Polsce nie- PO i PSL- to wasza wina że pijaki jadą za kierownicą i zabijają i że dopalacze były i są.

 2. 2
  +5
  ~ czy sznowny/a AS się ustosunkuje?
  Sobota, 03.08

  Nie rozumiem dlaczego info promuje tą kobiecinę, nie wystarczy że za friko dostaje 30 tys rocznie z naszych podatków??? Z pewnością będzie w tej walce równie skuteczna jak szef Donaldu Tusku. Stara szkoła, odwieczny problem sznurka do snopowiązałek. Co najmniej raz w miesiącu wywiad z Mario Kosecko na temat jej poronionych inicjatyw, czy to jakaś wasza ulubiona koleżanka, czy ktoś płaci za te ***oły? Jeżeli te wywiady są sponsorowane to może należałoby o tym informować, nakazywałaby to zwykła etyka dziennikarska. Miałkość przekazywanych treści w żaden sposób nie uzasadnia waszego zainteresowania tą pasjonującą osobowością. Szkoda że ludzie którzy na nią głosowani nie muszą na zasadzie wyłączności pokrywać jej wynagrodzenia, to trochę ponad 50 zł plus kawka i ciasteczka na łebka

 3. 3
  --7
  ~ Rozmaryn
  Sobota, 03.08

  Kosecka jest demokratycznie wybraną radną, więc ma obowiązek informować elblążan o swojej pracy w samorządzie. Inni radni powinni działać podobnie. Sfrustrowani anonimowi internauci niech wylewają swoje pomyje gdzie indziej.

 4. 4
  +8
  ~ abc
  Sobota, 03.08

  sami widzicie jak ktoś jedzie na dopalaczach, ma mocno utrudniony kontakt z rzeczywistością, zapomina nawet o opłatach sądowych

 5. 5
  +1
  ~ Po czesku.
  Sobota, 03.08

  Ja bym tam zezwolił jarać marychę, chlać na umór itp. Zróbmy tak jak Czesi. Ale potem nie leczmy tych ludzi. Jesteś odpowiedzialny sam za siebie , nie ządaj by cię społeczeństwo na swój koszt leczył. Sam trujesz swój ogranizm, Twój wybór, więc lecz się sam za swoje a nie z pieniędzy podatników. Proste?Proste ale nie w Polsce i w Elblagu. Tu zawsze musi być tak jak srUnia każe. czy my musimy robić tak jak każe nam Bruksela?Akcje wątpliwego efektu, za podatników pieniądze. kto jara, jarał będzie nawet gdy mu się to zabroni, jarałbędzie więcej niż dotychczas. Niech więc się leczy za swoje,j/w.

 6. 6
  +2
  ~ cd
  Sobota, 03.08

  @ Rozmaryn, o to chodzi że ona NIC nie robi, tak jak NIC nie robiła w poprzedniej kadencji. Ja demokracji mój drogi nie mylę z plebiscytami popularności, mam raczej niewielki szacunek dla laureatów, zwłaszcza gdy za ich popularnością stoją jedynie setki fotek w portalu internetowym. Jeżeli trzeźwe spostrzeżenia są dla ciebie pomyjami, to boję się pomyśleć co traktujesz poważnie ;D . Na marginesie nie zauważyłem żebyś się przedstawiał z imienia i nazwiska.

 7. 7
  +4
  ~ jah
  Sobota, 03.08

  Zalegalizujcie marihuanę i po kłopocie ;)

 8. 8
  +6
  ~ też byłam
  Sobota, 03.08

  Już dawno była konferencja poświęcona dopalaczom w PWSZ w Elblągu proszę pani K. z udziałem dyrektora Sanepidu, nauczycieli, przedstawiciela służby zdrowia, policji. Temat jest znany od dawna!

 9. 9
  +6
  ~ oczywista niekompetencja radnej
  Sobota, 03.08

  Sprawa wymaga rozwiązań systemowych i egzekwowania prawa w skali państwa nie miasta - z tego wynika że Maria Kosecka zawraca nam d.... i kieruje swoją inicjatywę w niewłaściwym kierunku ta pani nie ma kwalifikacji do sprawowania mandatu bo nie rozróżnia zakresu kompetencji i nie rozumie prostych zasad skutecznego działania.

 10. 10
  --2
  ~ Jazgot
  Sobota, 03.08

  Ty mówisz o skutecznym działaniu - a co takiego zrobiłeś po za krytyka i anonimową mało merytoryczną propaganda.Tacy jak ty nic nie wnosza.Jazgot i opluwanie to u was podstawa

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.