Niedziela, 12.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ dziadostwo
  Niedziela, 14.07

  dziadostwo . podnoszą ceny aby podnieść jakość usług . właśnie wróciłem z urlopu . Białystok - cena biletu 2,80 . Suwałki 2,50 i eleganckie , nowe , jednego producenta - autobusy ...........

 2. 2
  +21
  ~ komu ten kit
  Niedziela, 14.07

  Komunikacja miejska JAKA ????Połowa Elbląga bez tramwai, ciasne małe autobusiki w zamian za tramwaj .I DO TEGO PODWYŻKA CEN BILETÓW.Ktos w tej komunikacji zapomniał kto jest dla kogo.Albo szybka obniżka biletów albo politycy rządzący macie prz*****ne.

 3. 3
  +23
  ~ Hier o Nim
  Niedziela, 14.07

  Nakłaniam do bojkotu ZKM. Drogi rozkopane w cholerę, tramwaje zlikwidowane, komunikacja jeżdżą obecnie głównie emeryci bo mają za darmo więc Górecki nie wciskaj kitu bo jawnie kłamiesz. Cena przejechania Elbląga od pętli do pętli kosztuje drożej jak w Gdańsku czy Warszawie porównując ceny i odległość. Taniej jeździć w trzy osoby taxi albo samemu rowerem czy autem na gaz. Do tego niech jakiś prywatny przewoźnik z po za układów ZKM zorganizuje dogodny dojazd DO SZKÓŁ od września do czerwca za 1zł bo i tak się opłaci na dłuższą metę młodzieży a ZKM się zes..ra i przepadnie w czeluściach zachłanności. Apel do mieszkańców : Nie korzystać z ZKM niech się taplaja sami w tych odchodach.

 4. 4
  +15
  ~ ????????????????
  Niedziela, 14.07

  Co obiecano przed wyborami i co jest nadal?????Prezesi tramwai i ZKM do zwolnienia za ten cyrk komunikacyjny!!!!!!!!!!!!!!

 5. 5
  +17
  ~ e.
  Niedziela, 14.07

  Bilety powinny tanieć ze względu na stan dróg w Elblągu!!! masakra jakaś!

 6. 6
  +9
  ~ niet
  Niedziela, 14.07

  1) tabor niskopodłogowy 2) klimatyzacja 3) czystość 4) sprawność techniczna pojazdu. My za to właśnie płacimy. Nie pojmujesz? To szuraj żopą o bruk , człowieku z ZKMu. Ignorant, czy jak?

 7. 7
  +10
  ~ Ana Hana
  Niedziela, 14.07

  g.... prawda, że za spóźnienia autobusów odpowiadają remonty. 3 lata temu dojeżdżałam do pracy 18 i nie było jeszcze takich remontów a zdarzało się, że autobus się spóźnia 10 minut. . Z resztą problemy z drogami powinny być przewidziane w rozkładach. No i artrykuł pisała jakaś dziwna osoba...[...] ludzi jest pełno, muszę przedzierać się przez nich, żeby przyłożyć kartę do czytnika. Nikt nie jest na tyle uprzejmy, by mi to ułatwić." A jak niby mieliby ułatwić?? Wyjść z autobusu??

 8. 8
  +7
  ~ Student
  Poniedziałek, 15.07

  Za mało premii dla zarządu ZKM, że takie podwyżki? Już po jednym lexusie i domku nie wystarcza?

 9. 9
  +4
  ~ nie dla podwyżek cen biletów ZKM
  Poniedziałek, 15.07

  My piszemy a jest Nowy Prezydent Elbląga i Radni i co obiecali przed wyborami .A CO MAMY NADAL.OBIETNICE A BILETY NADAL DROGIE.

 10. 10
  +4
  ~ elblążanin
  Poniedziałek, 15.07

  jeździmy za taką kasę krzywymi gruchotami wydającymi z siebie od kilku lat te same chore dźwięki z kierowcami, co nie mają pojęcia o przepisach ruchu drogowego i podstawach kultury osobistej, wożą pasażerów jak ziemniaki, gdyby to zależało ode mnie 3/4 bym na pysk wywalił

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.