Sobota, 22.06.2024, Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +25
  ~ 100% Elblążanin
  Poniedziałek, 10.06

  Panie Robercie miasto Elbląg jest potężnie zadłużone ....55% przez Pana i Pana kolegów z PO, a Pan tu o transporcie rowerowym. Państwa odwołali w referendum mieszkańcy........ a tu takie parcie.

 2. 2
  +24
  ~ spoooo
  Poniedziałek, 10.06

  patrzcie ludzie i zapamiętajcie go, to on głosował za podwyżkami cen biletów komunikacji miejskiej i za podwyżkami czynszów, zapamiętac dobrze i podziękować w wyborach,

 3. 3
  +20
  ~ psiogłowy
  Poniedziałek, 10.06

  Ten znowu do rządzenia??? Bujaj, się lub raczej turlaj. Nigdy więcej nieudacznści i kolesiostwu. Zajmij się fazet sprawami typu: co się turla, a co nie - dlaczego?

 4. 4
  +17
  ~ Pan pomyłka
  Poniedziałek, 10.06

  Panie Robercie-wstydu sobie oszczędz! Ludzie Cie odwołali, bo nie chcą takiego śmiesznego faceta w radzie. Jakoś bardzo pasujecie do siebie z Marynią Kosecką! Państwo Pomyłka-ciężko żyje się bez diety!

 5. 5
  --16
  ~ pokorny wobec demokracji
  Poniedziałek, 10.06

  Miasto - to rodzaj kociołka w którym ciągle coś się gotuje. Wszystko w mieście jest ważne - w tym i trasy rowerowe, oczywiście - może nie najważniejsze, ale ważne, bo poprawiające bezpieczeństwo i szeroko rozumianą jakość życia. Ale przynajmniej coś proponuje, a nie jak inni - zwykłą kiełbasę wyborczą, o której zapomną po wyborach. Nie trzeba nikogo opluwać, tylko trzeba iść na wybory i zagłosować według własnych preferencji, a każdy z nas ma jeden głos.

 6. 6
  +11
  ~ Work1
  Poniedziałek, 10.06

  Do "pokorny wobec demokracji" - a to nie jest zwykła kiełbasa wyborcza? Przy takim zadłużeniu miasta na to nie ma pieniędzy człowieku! Potrzebujemy ludzi z konkretami. Nowe drogi rowerowe nie zmniejszą zadłużenia miasta, a wręcz przeciwnie.

 7. 7
  --12
  ~ Pan Pomyłka
  Poniedziałek, 10.06

  Pomyłką to są twoje wpisy -wijesz się jak żmija ,żeby kąsać na lewo i prawo.Jesteś zawistny,zazdrosny i mało odważny.Warto by było,żebyś się zmierzył ze swoimi możliwościami i umiejętnościami z tymi radnymi których tak opluwasz,prawdopodobnie nie masz nic do zaoferowania.Tchórzostwo to twoja podstawowa cecha

 8. 8
  +6
  ~ turban
  Poniedziałek, 10.06

  turlej i Or nie sluchaja rowerzystow!! Or zamieszcza ankiety na EFR ,jednak w swoich dzialaniach nie kieruje sie wynikami ankiety ,tylko robi co mu sie podoba. Np al grunwaldzka, gdzie rowerzysci chcieli budowy ddr a on zrobil po swojemu utrudniajac zycie i rowerzysta i kierowca. OR i turlej nie sluchali apelow rowerzystow! nie wywiazali sie takze z obietnic. DDR nadal sa budowane z kostki , nadal sa wysokie krawezniki, na legionow probowano je obnizyc,niestety robotnicy tylko je skuli mlotkiem i nadal sa one za wysokie. OR chyba tego nie kontrolowal. Turlej i OR mieli 3 lata dzialn! postawili kilka stojakow i namalowali bezuzyteczny kontrpas. Dlaczego oni nadal uwazaja ze im sie wladza nalezy? kiedy jkonkurs na nowego OR? ten sie nie sprawdzil! stan elblaskich drog rowerowych z roku na

 9. 9
  +6
  ~ turban
  Poniedziałek, 10.06

  rok sie pogarsza, nie da sie normalnie po nich przejachac przez miasto z punktu a do punktu b. Nie ma zapowiadanych sluz rowerowych. Ogolnie mamy fatalna infrastrukture rowerowa. Turlej i Oficer rowerowy nie biora pod uwage sugestii rowerzystow. To dwojka jakis psycholi majacych wlasne nietrafione wizje. Oni nadaja sie na blaznow do zabawiania turystow na starym rynku przed brama targowa! kiedy wreszcie tematem rowerowym zaczna zajmowac sie ludzie ktorzy maja pomysly i sami jezdza na rowerach? POtrzeba fachowcow a nie jakis POlitykierow od pedałowania!!!czekam na ogloszenie konkursu na nowego OR zglosze swoja kandydature bo nie moge juz patzrec na to co wyprawia ten OR i jego kompan turlej,ktory nawet nie wie jak detke napompowac! Dość juz tych niekompetentnych politykierow!

 10. 10
  --7
  ~ do turban
  Poniedziałek, 10.06

  a spotkałeś sie kiedyś z OR albo Turlejem, pytam serio bez napinki. Dowiadywałem sie kiedyś w sprawie Grunwaldzkiej i nie było kasy aby wybudować tam DDR a pomysł ze zwężeniem jezdni to pomysł odwołanych władz a nie OR

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.186961889267