Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
to lepsza byłaby grodzka(ki), gdyby się nie pokaleczyła. Czy Elbląg już taki zboczonyże sięga po ćpunów i zboków? Palikociarnia poza wojnami religijnymi i walką z płcią nic dla Polski nie zrobiła.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
to lepsza byłaby grodzka(ki), gdyby się nie pokaleczyła. Czy Elbląg już taki zboczonyże sięga po ćpunów i zboków? Palikociarnia poza wojnami religijnymi i walką z płcią nic dla Polski nie zrobiła.