Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ www.dlaelblaga.pl
  Wtorek, 28.05

  Stawiamy na rozwój aktywności mieszkańców. Wiele problemów będziemy rozwiązywać przez inicjowanie i wspieranie konstruktywnych działań obywatelskich. Podejmiemy comiesięczne spotkania z przedsiębiorcami oraz mieszkańcami na „Spotkaniach otwartych z Prezydentem”, na których omawiane będą szczegółowo aktualne problemy i pomysły elblążan jak również plany władz miasta.

 2. 2
  --1
  ~ www.dlaelblaga.pl
  Wtorek, 28.05

  Dla mieszkańców miasta: obniżymy czynsze i umożliwimy wykup mieszkań większej liczbie rodzin, wprowadzimy przejrzyste kryteria rozdzielania lokali komunalnych, doprowadzimy do obniżenia opłat za wywóz śmieci, nie podniesiemy cen przejazdów komunikacją miejską, zaś elbląskiej młodzieży dojeżdżającej do szkół obniżymy ceny biletów do 1 zł.

 3. 3
  0
  ~ www.dlaelblaga.pl
  Wtorek, 28.05

  Obniżymy opłaty w strefach płatnego parkowania o połowę.

 4. 4
  0
  ~ www.dlaelblaga.pl
  Wtorek, 28.05

  Będziemy wspierać mniej zamożnych mieszkańców miasta i ubogie rodziny z dziećmi. Opieka społeczna będzie kierować pomoc do osób faktycznie potrzebujących.

 5. 5
  +1
  ~ www.dlaelblaga.pl
  Wtorek, 28.05

  Straż Miejska zamiast wlepiania mandatów ma dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Przekształcimy i zmienimy model Straży Miejskiej jako instytucji wspomagającej przestrzeganie porządku i bezpieczeństwa dla elblążan poprzez „patrole miejskie”. Dzięki temu zmniejszymy ilość wandalizmu i chuligaństwa.

 6. 6
  --5
  ~ kkk
  Wtorek, 28.05

  Paweł Kowszyński to młody, zdolny, pracowity i wykształcony człowiek. Znam go osobiście. Jak tacy ludzie nie nadają się na Prezydenta Miasta Elbląga to ja jestem Cesarzową Chińską!!! Nie! Lepiej wariata Pukina. Wilka bankruta. Kraśniańskiego pedała. Nowaka przekręta. Lub starą wyjadaczkę Gelertową!!! Ha ha ha... też mi kandydaci... do Cyrku chyba!!! Ludzie. Elbląg schodzi na psy. Potrzeba młodego, dynamicznego i mądrego CZŁOWIEKA!!! Który wreszcie zapanuje nad tym burdelem!!!

 7. 7
  +3
  ~ dość
  Wtorek, 28.05

  to typowy aparatczyk w dodatku 35 letni. Niczego jeszcze sam nie zrobił, wiecznie jako przyboczny szefa. Niech radnym zostanie i pokaże czy się do czegoś nadaje, a nie z kapelusza na prezydenturę 100tys miasta

 8. 8
  +2
  ~ dość
  Wtorek, 28.05

  mentorów też se k..... znalazł błazen grabarz i wolski cham. Z tym kończymy chyba że Somalii albo Iraku tu chcecie.

 9. 9
  +4
  ~ kpw
  Wtorek, 28.05

  Tak. Nowaka, albo gelertowej nam w Elblągu najbardziej potrzeba! Kiedy wreszcie będą nowi, młodzi ludzie? Jak ma być lepiej jak ciągle od 20 lat te same twarze w polityce?? W PO nie ma zdolnych, młodych, ze ciągle tylko ta gelertowa i gelertowa? No rzygać się już od niej chce.

 10. 10
  --4
  ~ TomL
  Wtorek, 28.05

  Na żadnego partyjnego kandydata nie zagłosuje - wszystko wskazuje na to, że poprę Edwarda Pukina i "Naszą Partią Jest Elbląg", byłem w pozytywnym szoku ilu fajnych ludzi mają na listach do Rady Miasta, sporo sportowców, a że uwielbiam sport to zagłosuje na Przemka Zamojskiego! Pozdrawiam!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.71359610557556