Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ rozalia
  Sobota, 13.04

  Proponuje już się wyluzować, wyciszyć, Bez względu na wynik  należy uszanować wybór elblążan. W poniedziałek przegrani gratulują wygranym. To będzie demokracja

 2. 2
  +2
  ~ opinia
  Sobota, 13.04

  do "slema" - nie za bardzo się odnajduję w twojej rynsztokowej wypowiedzi - rozumiem, że chcesz mnie obrazić i w ten sposób poczuć się lepiej. Wybacz ale to nie jest mój poziom dyskusji dlatego z góry ci wybaczam i nie żywię urazy. Można oczywiście obrzucać się inwektywami i pewnie znajdą się czytelnicy, którzy czytając twoją wypowiedź pomyślą "ale mu dowalił - twardy i konkretny gość z tego slema - swojaczek" - ja jednak widzę to inaczej. Domniemam, że w ten sposób chcesz bronić swojej opcji politycznej oraz jej wodza atakując tych, którzy myślą inaczej niż ty i potrafią sami obiektywnie oceniać rzeczywistość. Nie dam ci więc podobnej rady, której ty mi udzieliłeś gdyż mam wrażenie, że sam jesteś trochę ofiarą tego systemu, w którym pokładasz ufność - taka forma Syndromu sztokholmskiego

 3. 3
  +14
  ~ to cieszy
  Sobota, 13.04

  POLSKA to kraj olbrzymich możliwości dla młodych i zdolnych OBYWATELI, takich jak Kasia Tusk, Ola Kwaśniewska czy Józek Bąk.

 4. 4
  +9
  ~ to cieszy
  Sobota, 13.04

  Michał Tusk pracował dla OLT głównie zdalnie. Wykorzystywał do tego skrzynkę pocztową założoną w 2000 roku. W skrzynce tej ma wpisane następujące dane: "Józef Bąk, miejscowość: Żukowo, zawód: bezrobotny, wykształcenie: bez wykształcenia". Z tego samego maila wysyłał także teksty do trójmiejskiej "Gazety Wyborczej", kiedy tam pracował. Pracując natomiast w OLT, wysyłane maile z Bąkiem w nagłówku podpisywał inicjałami MT. Młody Tusk korespondował głównie z Jarosławem Frankowskim (dyrektor zarządzający OLT), ale problem w tym, że maile Bąka, czyli Tuska, od Frankowskiego szły do kolejnych osób w OLT.

 5. 5
  --4
  ~ Wyborca Świadomy
  Sobota, 13.04

  Kto jest drugim współwłaścicielem skazanego portalu???? Kto sfinansował działania GR???

 6. 6
  0
  ~ ken
  Sobota, 13.04

  jaki to redaktor i dziennikarz po szkole podstawowej czegoś tu nie rozumiem w jakim kraju my żyjemy drugi ojciec rydzyk nie ma na niego mocnych ale nic dziwnego na początku był kler a potem układy z byłymi policjantami

 7. 7
  +5
  ~ Kazimierz Falkiewicz
  Sobota, 13.04

  Redaktor Elblak24 został skazany przez Sąd bez możliwości wysłuchania świadków, których powołał. Sąd oddalił wniosek o powołanie świadków wskazanych przez pozwanego, oparł się wyłącznie na twierdzeniach strony "pokrzywdzonej" . Ewenement w historii sadownictwa, zostaje wydany wyrok bez możliwości wykazania przez pozwanego że działał w dobrej wierze.

 8. 8
  +6
  ~ leniwce z UM
  Niedziela, 14.04

  Oskarżenie tak obrona już nie ,sąd niezawisłe -jakiś żart ! Jak w procesach czarownic ,bez szans na obronę ,.... jesteś z siebie dumny ????

 9. 9
  +1
  ~ zniszczono zabytek!!!!!!!!!
  Niedziela, 14.04

  CIEKAWI mnie kto będzie ukarany ZA ZNISZCZENIE ZABYTKU -wózki na pochylniach .Wózki zabytkowe są przerabiane -wystarczy pojechać na pochylnię Buczyniec i zobaczyć na własne oczy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0592930316925