Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Elg.
  Piątek, 12.04

  To jak pan radny mógł świadczyć usługi dla miasta czy nie bo o to chyba chodziło..

 2. 2
  +19
  ~ rower
  Piątek, 12.04

  O rowery? Zgłoś się pan do SP18. Podobno dostali od Soi 10 tys na rowery. Ha,ha, ha. Rowery, tylko tego jeszcze trzeba w tej szkole. Ale cóż jak się jest oblubienicą Soi to i na rowery się dostanie.

 3. 3
  0
  ~ ~kiki
  Piątek, 12.04

  Do BOB KANCIASTOPORTY Otóż wbrew twoim oczekiwaniom zapewniam że żaden z tych którzy nie będą szczęśliwi z odwołania rady i prezydenta / jeśli oczywiście to nastąpi /nie będą was obrzucać inwektywami bo to wasza specjalność .Będziecie za to mieli pełna satysfakcję z tego że ludzie którzy uwierzyli w obietnice tych którzy organizowali referendum w imię tanich mieszkań ,darmowej komunikacji publicznej i innych bzdur bez pokrycia zapamiętają tych którzy ich nabrali .

 4. 4
  +19
  ~ beata
  Piątek, 12.04

  nie moe świadczyc usług dla miasta bo zasiada w radzie i tak go odwołają -ustawa

 5. 5
  +4
  ~ rowery?
  Piątek, 12.04

  a na ch... w szkole rowery.Uczyc się a nie na rowerach jezdzic.Lepiej szafki na plecaki kup a nie rowery.Jak tam plecaki dalej po 7 kg?

 6. 6
  --3
  ~ PAlikotolog
  Piątek, 12.04

  Biedni referendziarze o małych rozumkach trochę was zmartwię!;) Załóżmy hipotetycznie, że referendum będzie ważne Prezydent i Rada odwołane, teraz najlepsze. Premier Tusk powołuje nam Komisarza, oczywiście z PO który może zarządzić na jesień 2013 nowe wybory, ale nie musi i mając władze absolutna rządzi samodzielnie do wyborów jesienią 2014!;) W tym czasie zamrażane są wszelkie nowe/planowane/projektowane inwestycje i m.in. dzięki wam trutnie wiadukt na Zatorze będzie kolejne 2 lata później! Ale najlepsze jest na koniec!;) Kolejne wybory i tak w Elblągu wygra PO i nowy prezydent też będzie z PO!;) Reasumując cała wasza robota będzie ze szkodą dla miasta i na marne!!!

 7. 7
  +5
  ~ instrukcja dla instrukcji wyborczej
  Piątek, 12.04

  Nie chcesz iść na referendum,to twoja sprawa,na razie odwołujemy,później,o ile dojdzie do odwołania,wybierzemy nowego prezydenta i radę miejską,czy to takie trudne do zrozumienia?Elbląg nie potrzebuje polityków,bo politycy w polskim wydaniu to:kłamcy,oszuści,obłudnicy i krętacze,Elbląg potrzebuje ludzi mądrych,roztropnych i uczciwych,potrafiących sprawnie zarządzać tą wielką firma,jakim jest niewątpliwie miasto.Obecny prezydent to typowy okaz aparatczyka,karierowicza i lenia,rada miejska to zwykli figuranci,od pobierania kasy za nic,takie jest moje zdanie.

 8. 8
  --5
  ~ marcik
  Piątek, 12.04

  Mysle ze prokuratura powinna przejzec Kuchejde-to stary cwaniak i nie płaci ludziom!

 9. 9
  +15
  ~ Za odwołaniem
  Piątek, 12.04

  Sąd sądem a sprawiedliwość po naszej stronie.

 10. 10
  +2
  ~ grzesznik
  Piątek, 12.04

  Chyba tylko ci co maja pracę cieszą się z wyroku sądu, a nie rozumieją, że elblążanom przeszło koło nosa kilkadziesiąt, a nawet kilkaset możliwych miejsc pracy. A dlaczego przeszło? Sami sobie odpowiedzcie, albo zapytajcie urażonego tym faktem prezydenta. Grzech zaniechania jest niewybaczalny także w referendum.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3942370414734