Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ świnie przy korycie
  Środa, 20.02

  świnio przy korycie daj ludziom chleba a nie igrzyska.kto będzie korzystał z aquaparku jak nie będzie miał co włorzyć do garnka.jestes wszą która po trupach chce zapewnic nowe posadki znajomym.człowieku opamiętaj się co robisz..

 2. 2
  +14
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Środa, 20.02

  wtyczka UM, nie pieprz tu bez sensu! Plujesz jadem w tego Nowaczyka, to widać ale to twoja sprawa kogo lubisz a kogo nie. Ale nie pisz, że Nowaczyk jest w stanie kogokolwiek zwolnić z pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy! Dowiedz się najpierw, doucz, potem wypisuj głupoty...albo wracaj do pisania mazakiem po scianach szaletów.

 3. 3
  +6
  ~ po
  Środa, 20.02

  a ten jeden z wice prezydentów ten w okularach wygląda jak gościu z kabaretu NEONOWKA .

 4. 4
  +5
  ~ ola
  Środa, 20.02

  nowaczyk zajmowales sie paleniem glupa i stwozeniem swojej sitwy welblagu

 5. 5
  +3
  ~ zumo
  Środa, 20.02

  Czy dobrze pamiętam, że jeszcze niedawno i SLD było w koalicji z PO i podnosiło ręce razem z nimi, przed referendum zmienili zdanie i są za mieszkańcami? Myślę, że za późno

 6. 6
  +4
  ~ bezrobotny
  Środa, 20.02

  Nie długo będzieci się śmiali baraniem głosem , KASIORy nie będzie pujdziecie na bez robocie, niektorymi zajmie się ten pan z czerwonym żabotem pod szyją Za ten milion wyrzucony w błoto , nie w błoto, tylko na dokumentację stadionu , którego nie będzie nigdy.Nowaczyk ma zwrócić do kasy UM , A JAK NIE TO KOMORNIK ZABIERZE CHATĘ I POD MOST TEN NIE DOKOŃCZONY.

 7. 7
  +27
  ~ Brzec(hehehe)wa
  Środa, 20.02

  W gabinecie siedzi leń, nic nie robi cały dzień. O wypraszam to sobie? Jak to ja nic nie robię? A kto siedzi w klimatyzowanym gabinecie, kocopały ludziom plecie? Kto na radach bajki gada i ***oły opowiada? A kto jeżdzi sobie od kraju do kraju, raz jest w Chinach, raz w Dubaju? Kto internet lustruje i krytykę minusuje? Kto zjadł dziś lunch z kolegami, bo inni niech się żywią sami? Kto wydał ciepłą rączką pieniądze na ślimaka (chociaż może faktycznie: bardziej jest to g... jakiegoś ssaka)? Kto do zdjęć stroił miny i doprowadził basen do ruiny? A tak się tym wszystkim zmorzył, że do snu się ułożył. Śniło mu się, że ci z Grupy Referendalnej dymają go w pozycji analnej. I tak się tym snem strudził, że się z krzykiem obudził! A przed ratuszem opodal krzaczka czekała na niego już taczka.

 8. 8
  +5
  ~ wtyczkaUM
  Środa, 20.02

  do BEZ ŚCIEM proszę:oczywiscie ze nowaczyk jest w stanie ingerowac w elblaskie urzedy! wiem wiecej niz ty ! wiem nawet wiecej o tobie niz ty sam! Nasz grzesio mowi kierowniczkom ze robimy oszczednosci i musicie wybrac dwie do odstrzalu z tego i tego dzialu. tak to wyglada! Juz wkrotce niejaki soja oznajmi o tym ze likwiduja przedszkola. I to conajmniej 2 poniewaz przeniosa je do podstawowek. w Przedszkolach mamy dyrektorki,intendentki,nauczycielki,kucharki,sprzataczki wiec sporo osob straci prace. Szkoda ze grzesio nowaczyk nie zacznie robic redukcji u siebie w urzedzie gdzie tworzy sztuczne miejsca pracy dla kolesi i powolal az 3 wice prezydentow z czego zaden z nich sie do niczego nie nadaje!precz z nowaczykiem!

 9. 9
  +10
  ~ wtyczkaUM, BEZ ŚCIEM proszę
  Środa, 20.02

  Nowaczyk jako prezydent miasta jest w stanie ingerować w sprawy każdego podległego sobie urzędu lub instytucji. Ale nie urzędów podległych na przykład staroście powiatu elbląskiego, marszałkowi województwa warmińsko-mazurskiego, wojewodzie warmińsko-mazurskiemu albo ministrowi pracy i spraw socjalnych. W Powiatowym Urzędzie Pracy prezydent miasta ma mniej do powiedzenia, niż wyczkaUM na forum portalu internetowego. Ciekawe, co wtyczkaUM wie o mnie więcej niż ja sam? Ale zastrzegam z góry: nawet jeśli się nie dowiem, to nie będzie mi to spędzało snu z powiek. ;-)

 10. 10
  +1
  ~ ZElblaga
  Środa, 20.02

  zumo, jak zmieniły się władze w SLD i na przewodniczącego wybrano Pana Janusz Nowaka to skończyła się koalicja z SLD, w koalicji pozostali jednak dwaj radni juliusz dziewiałtowski który wystąpił a SLD i horbaczewski który rozgrywa swoje interesy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.902498960495