Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ prawomówny
  Wtorek, 19.02

  o nawet niektórzy radni SLD się ocknęli z letargu !! trochę późno ale w końcu!!! wciśle nerwy puściły i biedaczek poczuł się urażony he he, biedaczek , przecież jest takim elokwentnym mówcą i aktywnym działaczem !! ale jak zwykle prawda w oczy kole!! du....pa mu lata ,że straci stołeczek i pieniążki !!! i nerwy zawodzą!!! facet twój czas już opuścić to krzesełko !! bye!!!

 2. 2
  +8
  ~ jamaleg
  Wtorek, 19.02

  napisałem meila do Um z prośbą o udistepnienie danych osobowych Pana WCISŁY jak do tej pory bez odpowiedzi ale nie zmiejsza to faktu ze zostałem pomówiony przerz przewodniczacegeoRM i dązył bede do pociagniecia go do odpowiedzialnosci karnej. w tym tyg składfam pozew o zniesławienie domagał sie bede o zabronienie pełnienia funkcji przez tego Pana

 3. 3
  --8
  ~ POlitolog
  Wtorek, 19.02

  Panie Prezydencie z pana to jednak wizjoner i zaradny menager!;) Niech pan sie nie przejmuje tym ujadaniem pisiorsko polikmiotowskiej watachy, jak zwykle same pomówienia bez konkretów! Nie mają żadnego programu i pomysłów na rozwój miasta a pchają się do koryta!;)

 4. 4
  +6
  ~ kaszmir
  Wtorek, 19.02

  myślę ze Klim po sesji zostanie wyklęty i zostanie wykonany na nim wyrok przez przewodniczącego wcisłę za parę słów prawdy he he he, nawet Nieczuja się ocknął i przypomniał sobie ,że jest radnym nie tylko z nazwiska hi hi!! komiczni się robią ci peowiacy w obliczu referendum!!!! i pan wcisła poczuł się urażony , ciekawe? zapomniał że tydzień temu opluwał elblążan i nazywał kłamcami !!! mam nadzieję ,że jamaleg dotrzymasz słowa , jestem za

 5. 5
  --3
  ~ Gonzo
  Wtorek, 19.02

  Informacja Prezydenta o działalności między sesjami nie odbiega znacznie od wcześniejszych. Nowy element to środki unijne a dokładniej sposób ich zagospodarowania. Oby firmy elbląskie potrafiły te środki wykorzystać - ale tu miasto powinno pomóc. Made in Elbląg, pomysł ciekawy, czekam na rezultaty!!! Połączenie klubów = ekstraklasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. 6
  +4
  ~ do kaszmra ~jamaleg
  Wtorek, 19.02

  oczywiscie ze dotrzymam słowa i nie ustąpie w dązeniu do prawdy , nalezy tepić fałszywych ludzi nie wazne kim są . pomówiono nie tylko mnie ale i kazdego z Elblązan który był za referendum dlatego nalezy pogonic co nie których od koryta

 7. 7
  +7
  ~ klaster
  Wtorek, 19.02

  "Klaster przemysłowy inne nazwy to grono, wiązka przemysłowa, lokalny system produkcyjny – przestrzennie skoncentrowana grupa przedsiębiorstw, instytucji i organizacji powiązanych siecią pionowych i poziomych zależności, często o charakterze nieformalnym, która poprzez skupienie szczególnych zasobów pozwala osiągnąć tym przedsiębiorstwom trwałą przewagę konkurencyjną." lub inną. To ta tzw elbląska polityka taniego parobka realizowana przez pana Słoninę i kontynuowana przez pana Nowaczyka przy aktywnym wsparciu tzw "rady menadżerów"

 8. 8
  --5
  ~ wtyczkaUM
  Środa, 20.02

  Nowaczyk nakazal redukce etatow w PUPie, w zwiazku z tym w tamtym roku polecialo kilka pań na bruk, kolejne redukcje sa przewidziane na ten rok. W zwiazku z tym pytam sie tego oszusta nowaczyka co ma na mysli mowiac ze stworzy nowe miejsca pracy skoro teraz dzieki niemu ludzie traca prace? likwidacje szkol oraz przedszkoli ktore beda mialy miejsce w tym roku pociagna za soba zwolnienia nauczycieli! Elblazanie wezcie sprawy w swoeje rece! dzis poleca urzedniczki,nauczycielki a jutro byc moze wy stracicie prace! Nienazarta swinia siedzi przy korycie i gardzi wami! kopnijmy go w zad!

 9. 9
  --16
  ~ nie dla aferzystów palikotow
  Środa, 20.02

  nie ide na referendum bo nie chce zeby polityczny koktail wybuchowy palikot i pis doszli do koryta! to jakis obled to co sie dzieje

 10. 10
  +9
  ~ idziemy głosować przeciw nowaczykowi
  Środa, 20.02

  śmiech na sali .wioska elbląg i trzech wiceprezydentów.od samego początku fasola miał założenie -jak najwięce i na siłe miejsc pracy dla znajomych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86027598381042