Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +21
  ~ kierowca
  Wtorek, 31.07

  Byłym trepom i policjantom oraz pozostałym słuzbom mundurowym na emeryturze powinni zabronic pracować !!! Dlaczego ??? Po pierwsze -mają z czego życ.Po drugie-zabierają chleb innym bez pracy.

 2. 2
  +5
  ~ Pawlik
  Wtorek, 31.07

  Artykuł pisany pod publikę aby za dużo ludzi nie szło, bo wiadomo że więcej taksówek to mniejszy zarobek. W weekendy można sporo zarobic stając pod klubami czy stare miasto.

 3. 3
  +13
  ~ taxi driver
  Wtorek, 31.07

  w sobotę można zarobić od 250-400zł brutto jak się jeżdzi od rana do nocy,składka dla korporacji to ok 270-300zł na miesiąc,w artykule jest napisane,że małe korporacje mają 10-15 członków bzdura!najmniejsze Truso,Eltax ok 20 członków,największe Rabat,Tele,Plus ponad 30.oczywiście są dni w tygodniu gdzie zarobi sie 40-50zł brutto ale z reguły w tygodniu ok 100zł brutto mozna zarobić.Utrapieniem są trepy które dostaja ponad 2tys. emerytury,płacą małe Zusy 254zł i jeszcze jeżdżą od rana do wieczora zarabiając dodatkowe 2,5-3 tys.zł

 4. 4
  --10
  ~ wykształcony(cztery klasy)
  Wtorek, 31.07

  .........te taxi driver chyba masz wysokie wykształcenie ekonomiczne,że tak błyskotliwie potrafisz przeprowadzić kalkulację opłacalności wykonywanego zajęcia.Jeżdzij dalej codziennie bez wolnego,bez urlopu(samochod pewnie teściowa Ci kupi z emerytury).Ciekawe jak długo pociągniesz?

 5. 5
  +4
  ~ Nowa Prawica
  Wtorek, 31.07

  korporacje taksowkowe to przechowalnie bylych milicjantow (UB, SB) i wojskowych (WSI). maja oni juz emeryture i nie placa ZUS-u wiec robia nieuczciwa konkurencje wobec tych, ktorzy musza placic ZUS. taksowkarze zala sie ze Elblaga biedny, ale 3/4 z nich albo oleje wybory albo co gorsza pojdzie razem jak stado baranow i znow zaglosuje na okupanta Polski - PO

 6. 6
  +2
  ~ taxi driver
  Wtorek, 31.07

  do "wykształconego"- w niedzielę nie jeżdżę i na urlopy jeżdże na pewno częściej niż ty,mi tam taxi pasuje nie narzekam,człowiek chce sprostować artykuł ,który mija się z prawdą a tu zawsze znajdzie sie jakaś elbląska mameja,której zawsze coś nie pasuje

 7. 7
  +13
  ~ Szweje, mylycjanty i ube w Taxi.
  Wtorek, 31.07

  Jechałam kiedyś z takim eks-płk WP - pojazd Opel Omega, diesel, srebrny metalik, a płk-taxi-driver nieduży człowieczek, siwe włosy itd. Było ok., dopóki się nie odezwał! Boże! Zostałam porażona jego /yntelygiencją/ - toć ten człowiek z ledwością nadawałby się na furmana u jakiegoś chłopa a on doszedł w WP do pułkownika! I jeszcze po chamsku odzywał się do mnie "per ty"! Po mojej relacji nikt z mojej rodziny i znajomych nie wsiadał do tej srebrnej Omegi!

 8. 8
  +2
  ~ prawda
  Wtorek, 31.07

  Świetny artykuł! Brawo Info. Problem jest ogromny. Szkoda taksówkarzy i szkoda , ze ludzie sa biedni bo niestety ale taxi są dla bogatych . nie dla biednych.

 9. 9
  --3
  ~ wykształcony(cztery klasy)
  Wtorek, 31.07

  ~taxi driver ,normalny człowiek nie obnosi się ze swoimi(szokujacymi)zarobkami.Pojeżdzisz (jak dożyjesz i Ci psycha nie siądzie),jeszcze parę latek to pogadamy.Bądz szczęśliwy,nie mając czasu dla siebie i rodziny.Hej :)

 10. 10
  +3
  ~ kobra
  Wtorek, 31.07

  stare dziady jezdza taksowkami smierdzi w nich jak w oborze u swin a trepy i policjantow wywalic maja duze rety i emerytury

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5786080360413