Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
A jaki mechanizm nadzoru Panie Rembalski ? "inwestor rocznie może po stronie kosztów zapisać 2,5% wartości inwestycji....." a nowych miejsc pracy nie stworzy. Czysty zysk.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A jaki mechanizm nadzoru Panie Rembalski ? "inwestor rocznie może po stronie kosztów zapisać 2,5% wartości inwestycji....." a nowych miejsc pracy nie stworzy. Czysty zysk.