Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
ja go kupię!!!!!!!!!!!!!!!
Rozebrac cegła po cegle i odbudowac na Wyspie Spichrzów!
mógłby jakiś prywatny inwestor kupić obiekt i otworzyć piękna, exclusiv restaurację
Mój komentarz usunięto!!!! Bojkotuję tę stronę. Napiszę o niej na innych blogach!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrProrządowa nienawidzę tego wrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ja go kupię!!!!!!!!!!!!!!!
Rozebrac cegła po cegle i odbudowac na Wyspie Spichrzów!
mógłby jakiś prywatny inwestor kupić obiekt i otworzyć piękna, exclusiv restaurację
Mój komentarz usunięto!!!! Bojkotuję tę stronę. Napiszę o niej na innych blogach!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrProrządowa nienawidzę tego wrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!