Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
bez ściem - Pan (były) Prezydent Miasta Elbląga - mgr Henryk Słonina mieszka w zupełnie innym miejscu, więc pod jakimi to oknami miałoby być to targanie na szczękach?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
bez ściem - Pan (były) Prezydent Miasta Elbląga - mgr Henryk Słonina mieszka w zupełnie innym miejscu, więc pod jakimi to oknami miałoby być to targanie na szczękach?