Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZKS Olimpia Elbląg

Dziś przy Agrykola Olimpia podejmuje Wisłę Puławy

16.04.2022, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś przy Agrykola Olimpia podejmuje Wisłę Puławy

Doczekaliśmy się upragnionego - Olimpia przezwyciężyła niemoc i zdobyła pierwszy komplet punktów w rundzie wiosennej. Bardzo ważna, w kontekście walki o baraże, wygrana pozwoliła także zbudować pozytywne morale przed najbliższym spotkaniem, które czeka nas w Wielką Sobotę. Do Elbląga zawita kolejny po Raduni Stężyca beniaminek eWinner 2. Ligi - Wisła Puławy.

 

Nowy miesiąc przynosi drużynie Tomasza Grzegorczyka zdecydowanie więcej szczęścia. W kwietniu Związkowi rozegrali dwa mecze, zdobyli cztery punkty i dwukrotnie zachowywali czyste konto, dzięki czemu wciąż utrzymują się w walce o strefę barażową. Teraz nadaża się całkiem dobra okazja, by tę dobrą passę podtrzymać, gdyż Wisła Puławy na wyjazdach najczęściej przegrywa, a do tego traci stosunkowo dużo bramek.

 

Drużyna Mariusza Pawlaka zajmuje teoretycznie bezpieczne 13. miejsce, pomimo że są to dwie pozycje nad "kreską". Mając na myśli "bezpieczne" sugerujemy się zbudowaną przewagą punktową (8) nad otwierającym strefę spadkową Hutnikiem Kraków, a także małym prawdopodobieństwem utrzymania Hutników. Swój dorobek punktowy zawdzięczają całkiem dobrej grze w rundzie jesiennej, która pozwoliła im na ukokowanie się w środkowej części tabeli.

 

Wiosna wygląda już zgoła odmiennie, by nie powiedzieć źle. Udało się im co prawda dwukrotnie zwyciężyć, lecz nie przełożyło się to na poprawę sytuacji i Wisła wciąż trzyma się blisko grona zespołów zamieszanych w spadek. Do końca sezonu pozostało im kilka ważnych spotkań, ale najbardziej kluczowe będą konfrontacje z rezerwami Śląska Wrocław, a następnie z Hutnikiem Kraków.

 

Mecz Olimpia Elbląg – Wisła Puławy w sobotę (16 kwietnia) o godzinie 14:00. Transmisja na platformie streamingowej Sportize.pl (miesięczny abonament 23,99zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi) oraz w bezpłatnej aplikacji eWINNER.

 

Bilety do nabycia w punkcie sprzedaży, mieszczącym się na parterze budynku klubowego oraz online na www.bilet.pax.pl. Wejściówki będzie można nabyć również w dniu meczu w kasie biletowej od strony ul. Agrykola. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zksolimpia.pl.

 

 

 II liga - sezon Sezon 2021/2022 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Samson

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0350840091705