Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - Sezon 2021/2022


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Stal Rzeszów 34 77 23 8 3 75 - 35
2. Chojniczanka Chojnice 34 71 22 5 7 71 - 31
3. Ruch Chorzów 34 63 17 12 5 48 - 27
4. Wigry Suwałki 34 60 18 6 10 58 - 38
5. Motor Lublin 34 59 16 11 7 54 - 31
6. Radunia Stężyca 34 53 16 5 13 60 - 51
7. Lech II Poznań 34 52 15 7 12 41 - 45
8. Garbarnia Kraków 34 48 13 9 12 51 - 43
9. Olimpia Elbląg 34 46 12 10 12 33 - 32
10. Pogoń Siedlce 34 46 13 7 14 47 - 55
11. Wisła Puławy 34 44 12 8 14 56 - 54
12. Śląsk II Wrocław 34 43 12 7 15 51 - 53
13. KKS 1925 Kalisz 34 42 13 3 18 43 - 48
14. Znicz Pruszków 34 40 9 13 12 38 - 44
15. Hutnik Kraków 34 35 10 5 19 38 - 55
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 31 8 7 19 34 - 54
17. GKS Bełchatów 34 22 6 4 24 17 - 74
18. Sokół Ostróda 34 19 4 7 23 32 - 77



1. kolejka - 2021-07-31 / 2021-08-01 (Sobota / Niedziela)
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki 0 : 4 Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów 5 : 1 Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca 1 : 0 Lech II Poznań
Wisła Puławy 2 : 1 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 1 : 4 Motor Lublin
Ruch Chorzów 1 : 1 Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Hutnik Kraków
2. kolejka - 7/8. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Hutnik Kraków 7. sierpnia 2021 19:45
Pogoń Siedlce 0 : 3 Śląsk II Wrocław
Motor Lublin 1 : 2 Ruch Chorzów
GKS Bełchatów 3 : 2 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 4 : 1 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 1 : 0 Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Wigry Suwałki
3. kolejka - 14/15. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 1 : 0 Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy 2 : 2 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 0 : 1 Lech II Poznań
Ruch Chorzów 4 : 0 GKS Bełchatów
Śląsk II Wrocław 2 : 2 Motor Lublin
Hutnik Kraków 1 : 3 Pogoń Siedlce
4. kolejka - 18. sierpnia 2021 (Środa)
Olimpia Elbląg 2 : 1 Pogoń Siedlce 18. sierpnia 2021 17:30
Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków
GKS Bełchatów 1 : 1 Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań 0 : 1 Ruch Chorzów
Garbarnia Kraków 1 : 2 Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice 5 : 1 Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów
Wigry Suwałki 1 : 0 Sokół Ostróda
5. kolejka - 21/22. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Sokół Ostróda 0 : 1 Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów 2 : 1 Wigry Suwałki
Radunia Stężyca 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Chorzów 0 : 0 Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław 2 : 0 Lech II Poznań
Hutnik Kraków 0 : 1 GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce 4 : 2 Motor Lublin
6. kolejka - 28/29. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 0 Motor Lublin 28. sierpnia 2021 19:00
GKS Bełchatów 2 : 0 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 2 : 0 Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków 6 : 1 Śląsk II Wrocław
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz 3 : 1 Wisła Puławy
Wigry Suwałki 3 : 2 Radunia Stężyca
Sokół Ostróda 0 : 3 Stal Rzeszów
7. kolejka - 4/5. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca 2 : 0 Sokół Ostróda
Wisła Puławy 0 : 0 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
Ruch Chorzów 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków 1 : 1 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2 : 0 Lech II Poznań
Motor Lublin 4 : 0 GKS Bełchatów
8. kolejka - 11/12. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 2 : 1 GKS Bełchatów
Lech II Poznań 0 : 3 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 2 : 2 Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Ruch Chorzów
Wigry Suwałki 1 : 1 Znicz Pruszków
Sokół Ostróda 0 : 4 Wisła Puławy
Stal Rzeszów 1 : 0 Radunia Stężyca
9. kolejka - 18/19. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Radunia Stężyca 3 : 0 Olimpia Elbląg 19. września 2021
Wisła Puławy 3 : 1 Stal Rzeszów
Znicz Pruszków 3 : 2 Sokół Ostróda
Ruch Chorzów 1 : 0 Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Motor Lublin 3 : 0 Garbarnia Kraków
GKS Bełchatów 0 : 1 Lech II Poznań
10. kolejka - 25/26. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 2 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Hutnik Kraków
Wigry Suwałki 1 : 0 Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda 1 : 3 Ruch Chorzów
Stal Rzeszów 3 : 1 Znicz Pruszków
Radunia Stężyca 2 : 2 Wisła Puławy
11. kolejka - 2/3. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Wisła Puławy 2 : 3 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 2 : 2 Radunia Stężyca
Ruch Chorzów 0 : 0 Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław 0 : 0 Sokół Ostróda
Hutnik Kraków 2 : 1 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów 0 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lech II Poznań 1 : 1 Garbarnia Kraków
12. kolejka - 9/10. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Garbarnia Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 0 Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice 5 : 0 GKS Bełchatów
KKS 1925 Kalisz 0 : 0 Motor Lublin
Wigry Suwałki 5 : 0 Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda 2 : 1 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 4 : 3 Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca 1 : 2 Ruch Chorzów
Wisła Puławy 1 : 1 Znicz Pruszków
13. kolejka - 16/17. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów 2 : 4 Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław 2 : 5 Radunia Stężyca
Hutnik Kraków 1 : 2 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 3 : 0 Sokół Ostróda
Motor Lublin 1 : 1 Wigry Suwałki
GKS Bełchatów 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14. kolejka - 23/24. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Lech II Poznań
Wigry Suwałki 2 : 1 GKS Bełchatów
Sokół Ostróda 1 : 1 Motor Lublin
Stal Rzeszów 3 : 0 Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca 5 : 2 Hutnik Kraków
Wisła Puławy 0 : 1 Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków 2 : 0 Ruch Chorzów
15. kolejka - 30/31. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Ruch Chorzów 1 : 0 Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław 3 : 0 Znicz Pruszków
Hutnik Kraków 1 : 3 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 4 : 1 Radunia Stężyca
Motor Lublin 0 : 2 Stal Rzeszów
GKS Bełchatów 2 : 0 Sokół Ostróda
Lech II Poznań 0 : 0 Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków 3 : 1 KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
16. kolejka - 6/7. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki 1 : 0 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 0 : 1 Lech II Poznań
Stal Rzeszów 3 : 0 GKS Bełchatów
Radunia Stężyca 3 : 0 Motor Lublin
Wisła Puławy 3 : 0 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 0 : 0 Hutnik Kraków
Ruch Chorzów 5 : 2 Śląsk II Wrocław
17. kolejka - 13/14. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Śląsk II Wrocław 3 : 0 Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków 2 : 0 Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce 1 : 2 Znicz Pruszków
Motor Lublin 4 : 1 Wisła Puławy
GKS Bełchatów 0 : 2 Radunia Stężyca
Lech II Poznań 0 : 0 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 0 : 0 Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
18. kolejka - 20/21. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Wigry Suwałki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków 0 : 2 Stal Rzeszów
Lech II Poznań 1 : 0 Radunia Stężyca
GKS Bełchatów 1 : 1 Wisła Puławy
Motor Lublin 1 : 1 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 1 : 1 Ruch Chorzów
Hutnik Kraków 0 : 1 Śląsk II Wrocław
19. kolejka - 27/28. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Hutnik Kraków 0 : 3 Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław 1 : 2 Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów 0 : 0 Motor Lublin
Znicz Pruszków 0 : 0 GKS Bełchatów
Wisła Puławy 1 : 2 Lech II Poznań
Radunia Stężyca 0 : 2 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda 1 : 4 Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
20. kolejka - 4/5. grudnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 4 : 1 Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Stal Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków 2 : 1 Wisła Puławy
Lech II Poznań 2 : 1 Znicz Pruszków
GKS Bełchatów 2 : 1 Ruch Chorzów
Motor Lublin 2 : 0 Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce 0 : 3 Hutnik Kraków
21. kolejka - 26/27. lutego 2022 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków 1 : 2 Motor Lublin
Śląsk II Wrocław 3 : 0 GKS Bełchatów
Ruch Chorzów 2 : 2 Lech II Poznań
Znicz Pruszków 2 : 0 Garbarnia Kraków
Wisła Puławy 4 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów 4 : 3 KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda 1 : 3 Wigry Suwałki
22. kolejka - 5/6. marca 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 1 Sokół Ostróda
Wigry Suwałki 3 : 3 Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 0 : 2 Ruch Chorzów
Lech II Poznań 0 : 4 Śląsk II Wrocław
GKS Bełchatów 0 : 3 Hutnik Kraków
Motor Lublin 1 : 0 Pogoń Siedlce
23. kolejka - 12/13. marca 2022 (Sobota / Niedziela)
Motor Lublin 1 : 0 Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce 3 : 0 GKS Bełchatów
Hutnik Kraków 1 : 2 Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław 0 : 4 Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów 4 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy 1 : 3 KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca 1 : 3 Wigry Suwałki
Stal Rzeszów 3 : 2 Sokół Ostróda
24. kolejka - 19/20. marca 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 1 Stal Rzeszów
Sokół Ostróda 2 : 3 Radunia Stężyca
Wigry Suwałki 2 : 0 Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz 0 : 5 Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków 0 : 0 Hutnik Kraków
Lech II Poznań 0 : 3 Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów 0 : 3 Motor Lublin
25. kolejka - 26/27. marca 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 0 : 3 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 2 : 1 Lech II Poznań
Pogoń Siedlce 0 : 2 Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk II Wrocław 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków 2 : 2 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 2 : 0 Sokół Ostróda
Radunia Stężyca 1 : 3 Stal Rzeszów
26. kolejka - 2/3. kwietnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 0 Radunia Stężyca
Stal Rzeszów 2 : 0 Wisła Puławy
Sokół Ostróda 2 : 2 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 0 : 2 Ruch Chorzów
KKS 1925 Kalisz 3 : 1 Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice 3 : 2 Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 0 : 1 Motor Lublin
Lech II Poznań 3 : 0 GKS Bełchatów
27. kolejka - 9/10. kwietnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 0 : 2 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 0 : 3 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław 0 : 1 Wigry Suwałki
Ruch Chorzów 3 : 0 Sokół Ostróda
Znicz Pruszków 1 : 1 Stal Rzeszów
Wisła Puławy 1 : 1 Radunia Stężyca
28. kolejka - 15/16. kwietnia 2022 (Piątek / Sobota)
Olimpia Elbląg 0 : 2 Wisła Puławy
Radunia Stężyca 5 : 0 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 1 : 2 Ruch Chorzów
Sokół Ostróda 1 : 1 Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki 5 : 1 Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz 2 : 3 Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Motor Lublin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 0 GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków 1 : 2 Lech II Poznań
29. kolejka - 22/24. kwietnia 2022 (Piątek / Niedziela)
Garbarnia Kraków 0 : 0 Olimpia Elbląg
Lech II Poznań 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Bełchatów 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce 3 : 2 Wigry Suwałki
Hutnik Kraków 2 : 0 Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław 1 : 2 Stal Rzeszów
Ruch Chorzów 0 : 1 Radunia Stężyca
Znicz Pruszków 2 : 0 Wisła Puławy
30. kolejka - 2022-04-27 / 2022-05-01 (Środa / Niedziela)
Olimpia Elbląg 2 : 0 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 0 : 0 Ruch Chorzów
Radunia Stężyca 4 : 2 Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów 3 : 3 Hutnik Kraków
Sokół Ostróda 0 : 0 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 3 : 2 Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz 3 : 0 GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Lech II Poznań
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 2 Garbarnia Kraków
31. kolejka - 2022-04-30 / 2022-05-01 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 3 : 1 Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
GKS Bełchatów 0 : 3 Wigry Suwałki
Motor Lublin 5 : 0 Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce 1 : 4 Stal Rzeszów
Hutnik Kraków 3 : 2 Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław 3 : 0 Wisła Puławy
Ruch Chorzów 0 : 0 Znicz Pruszków
32. kolejka - 7/8. maja 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 0 Ruch Chorzów
Znicz Pruszków 0 : 1 Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy 4 : 1 Hutnik Kraków
Radunia Stężyca 2 : 1 Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów 1 : 1 Motor Lublin
Sokół Ostróda 3 : 0 GKS Bełchatów
Wigry Suwałki 2 : 0 Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz 2 : 1 Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
33. kolejka - 14/15. maja 2022 (Sobota / Niedziela)
Chojniczanka Chojnice 4 : 1 Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków 0 : 2 Wigry Suwałki
Lech II Poznań 6 : 4 Sokół Ostróda
GKS Bełchatów 0 : 3 Stal Rzeszów
Motor Lublin 2 : 2 Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce 3 : 3 Wisła Puławy
Hutnik Kraków 1 : 0 Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Ruch Chorzów
34. kolejka - 21/22. maja 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 1 Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów 1 : 0 Hutnik Kraków
Znicz Pruszków 0 : 1 Pogoń Siedlce
Wisła Puławy 3 : 0 Motor Lublin
Radunia Stężyca 3 : 0 GKS Bełchatów
Stal Rzeszów 2 : 2 Lech II Poznań
Sokół Ostróda 4 : 7 Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki 4 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz 2 : 3 Chojniczanka Chojnice
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.050946950912476