Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - Sezon 2021/2022


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Stal Rzeszów 19 45 14 3 2 40 - 15
2. Chojniczanka Chojnice 20 38 12 2 6 44 - 20
3. Ruch Chorzów 20 36 10 6 4 29 - 20
4. Radunia Stężyca 20 32 10 2 8 35 - 29
5. Olimpia Elbląg 20 32 9 5 6 23 - 20
6. Lech II Poznań 19 32 9 5 5 20 - 17
7. Motor Lublin 20 30 7 9 4 32 - 19
8. Garbarnia Kraków 19 30 8 6 5 28 - 23
9. Wigry Suwałki 20 28 8 4 8 23 - 23
10. Wisła Puławy 20 26 7 5 8 35 - 32
11. Śląsk II Wrocław 20 26 7 5 8 31 - 33
12. KKS 1925 Kalisz 20 24 7 3 10 21 - 25
13. Pogoń Siedlce 20 24 7 3 10 26 - 37
14. Znicz Pruszków 19 23 5 8 6 22 - 27
15. GKS Bełchatów 20 22 6 4 10 17 - 32
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 18 4 6 10 20 - 31
17. Hutnik Kraków 20 15 4 3 13 17 - 33
18. Sokół Ostróda 20 12 3 3 14 12 - 39



1. kolejka - 2021-07-31 / 2021-08-01 (Sobota / Niedziela)
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki 0 : 4 Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów 5 : 1 Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca 1 : 0 Lech II Poznań
Wisła Puławy 2 : 1 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 1 : 4 Motor Lublin
Ruch Chorzów 1 : 1 Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Hutnik Kraków
2. kolejka - 7/8. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Hutnik Kraków 7. sierpnia 2021 19:45
Pogoń Siedlce 0 : 3 Śląsk II Wrocław
Motor Lublin 1 : 2 Ruch Chorzów
GKS Bełchatów 3 : 2 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 4 : 1 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 1 : 0 Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Wigry Suwałki
3. kolejka - 14/15. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 1 : 0 Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy 2 : 2 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 0 : 1 Lech II Poznań
Ruch Chorzów 4 : 0 GKS Bełchatów
Śląsk II Wrocław 2 : 2 Motor Lublin
Hutnik Kraków 1 : 3 Pogoń Siedlce
4. kolejka - 18. sierpnia 2021 (Środa)
Olimpia Elbląg 2 : 1 Pogoń Siedlce 18. sierpnia 2021 17:30
Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków
GKS Bełchatów 1 : 1 Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań 0 : 1 Ruch Chorzów
Garbarnia Kraków 1 : 2 Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice 5 : 1 Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów
Wigry Suwałki 1 : 0 Sokół Ostróda
5. kolejka - 21/22. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Sokół Ostróda 0 : 1 Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów 2 : 1 Wigry Suwałki
Radunia Stężyca 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Chorzów 0 : 0 Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław 2 : 0 Lech II Poznań
Hutnik Kraków 0 : 1 GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce 4 : 2 Motor Lublin
6. kolejka - 28/29. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 0 Motor Lublin 28. sierpnia 2021 19:00
GKS Bełchatów 2 : 0 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 2 : 0 Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków 6 : 1 Śląsk II Wrocław
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz 3 : 1 Wisła Puławy
Wigry Suwałki 3 : 2 Radunia Stężyca
Sokół Ostróda 0 : 3 Stal Rzeszów
7. kolejka - 4/5. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca 2 : 0 Sokół Ostróda
Wisła Puławy 0 : 0 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
Ruch Chorzów 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków 1 : 1 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2 : 0 Lech II Poznań
Motor Lublin 4 : 0 GKS Bełchatów
8. kolejka - 11/12. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 2 : 1 GKS Bełchatów
Lech II Poznań 0 : 3 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 2 : 2 Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Ruch Chorzów
Wigry Suwałki 1 : 1 Znicz Pruszków
Sokół Ostróda 0 : 4 Wisła Puławy
Stal Rzeszów 1 : 0 Radunia Stężyca
9. kolejka - 18/19. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Radunia Stężyca 3 : 0 Olimpia Elbląg 19. września 2021
Wisła Puławy 3 : 1 Stal Rzeszów
Znicz Pruszków 3 : 2 Sokół Ostróda
Ruch Chorzów 1 : 0 Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Motor Lublin 3 : 0 Garbarnia Kraków
GKS Bełchatów 0 : 1 Lech II Poznań
10. kolejka - 25/26. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 2 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Hutnik Kraków
Wigry Suwałki 1 : 0 Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda 1 : 3 Ruch Chorzów
Stal Rzeszów 3 : 1 Znicz Pruszków
Radunia Stężyca 2 : 2 Wisła Puławy
11. kolejka - 2/3. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Wisła Puławy 2 : 3 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 2 : 2 Radunia Stężyca
Ruch Chorzów 0 : 0 Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław 0 : 0 Sokół Ostróda
Hutnik Kraków 2 : 1 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów 0 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lech II Poznań 1 : 1 Garbarnia Kraków
12. kolejka - 9/10. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Garbarnia Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 0 Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice 5 : 0 GKS Bełchatów
KKS 1925 Kalisz 0 : 0 Motor Lublin
Wigry Suwałki 5 : 0 Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda 2 : 1 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 4 : 3 Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca 1 : 2 Ruch Chorzów
Wisła Puławy 1 : 1 Znicz Pruszków
13. kolejka - 16/17. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów 2 : 4 Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław 2 : 5 Radunia Stężyca
Hutnik Kraków 1 : 2 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 3 : 0 Sokół Ostróda
Motor Lublin 1 : 1 Wigry Suwałki
GKS Bełchatów 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14. kolejka - 23/24. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Lech II Poznań
Wigry Suwałki 2 : 1 GKS Bełchatów
Sokół Ostróda 1 : 1 Motor Lublin
Stal Rzeszów 3 : 0 Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca 5 : 2 Hutnik Kraków
Wisła Puławy 0 : 1 Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków 2 : 0 Ruch Chorzów
15. kolejka - 30/31. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Ruch Chorzów 1 : 0 Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław 3 : 0 Znicz Pruszków
Hutnik Kraków 1 : 3 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 4 : 1 Radunia Stężyca
Motor Lublin 0 : 2 Stal Rzeszów
GKS Bełchatów 2 : 0 Sokół Ostróda
Lech II Poznań 0 : 0 Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków 3 : 1 KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
16. kolejka - 6/7. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki 1 : 0 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 0 : 1 Lech II Poznań
Stal Rzeszów 3 : 0 GKS Bełchatów
Radunia Stężyca 3 : 0 Motor Lublin
Wisła Puławy 3 : 0 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 0 : 0 Hutnik Kraków
Ruch Chorzów 5 : 2 Śląsk II Wrocław
17. kolejka - 13/14. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Śląsk II Wrocław 3 : 0 Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków 2 : 0 Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce 1 : 2 Znicz Pruszków
Motor Lublin 4 : 1 Wisła Puławy
GKS Bełchatów 0 : 2 Radunia Stężyca
Lech II Poznań 0 : 0 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 0 : 0 Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
18. kolejka - 20/21. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Wigry Suwałki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków : Stal Rzeszów
Lech II Poznań 1 : 0 Radunia Stężyca
GKS Bełchatów 1 : 1 Wisła Puławy
Motor Lublin 1 : 1 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 1 : 1 Ruch Chorzów
Hutnik Kraków 0 : 1 Śląsk II Wrocław
19. kolejka - 27/28. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Hutnik Kraków 0 : 3 Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław 1 : 2 Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów 0 : 0 Motor Lublin
Znicz Pruszków 0 : 0 GKS Bełchatów
Wisła Puławy 1 : 2 Lech II Poznań
Radunia Stężyca 0 : 2 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda 1 : 4 Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
20. kolejka - 4/5. grudnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 4 : 1 Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Stal Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków 2 : 1 Wisła Puławy
Lech II Poznań : Znicz Pruszków
GKS Bełchatów 2 : 1 Ruch Chorzów
Motor Lublin 2 : 0 Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce 0 : 3 Hutnik Kraków
21. kolejka -
Pogoń Siedlce : Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków : Motor Lublin
Śląsk II Wrocław : GKS Bełchatów
Ruch Chorzów : Lech II Poznań
Znicz Pruszków : Garbarnia Kraków
Wisła Puławy : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca : Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów : KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda : Wigry Suwałki
22. kolejka -
Olimpia Elbląg : Sokół Ostróda
Wigry Suwałki : Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz : Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice : Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków : Ruch Chorzów
Lech II Poznań : Śląsk II Wrocław
GKS Bełchatów : Hutnik Kraków
Motor Lublin : Pogoń Siedlce
23. kolejka -
Motor Lublin : Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce : GKS Bełchatów
Hutnik Kraków : Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław : Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków : Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy : KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca : Wigry Suwałki
Stal Rzeszów : Sokół Ostróda
24. kolejka -
Olimpia Elbląg : Stal Rzeszów
Sokół Ostróda : Radunia Stężyca
Wigry Suwałki : Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz : Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice : Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków : Hutnik Kraków
Lech II Poznań : Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów : Motor Lublin
25. kolejka -
GKS Bełchatów : Olimpia Elbląg
Motor Lublin : Lech II Poznań
Pogoń Siedlce : Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk II Wrocław : Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów : KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków : Wigry Suwałki
Wisła Puławy : Sokół Ostróda
Radunia Stężyca : Stal Rzeszów
26. kolejka -
Olimpia Elbląg : Radunia Stężyca
Stal Rzeszów : Wisła Puławy
Sokół Ostróda : Znicz Pruszków
Wigry Suwałki : Ruch Chorzów
KKS 1925 Kalisz : Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice : Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków : Motor Lublin
Lech II Poznań : GKS Bełchatów
27. kolejka -
Lech II Poznań : Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów : Garbarnia Kraków
Motor Lublin : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce : Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków : KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław : Wigry Suwałki
Ruch Chorzów : Sokół Ostróda
Znicz Pruszków : Stal Rzeszów
Wisła Puławy : Radunia Stężyca
28. kolejka -
Olimpia Elbląg : Wisła Puławy
Radunia Stężyca : Znicz Pruszków
Stal Rzeszów : Ruch Chorzów
Sokół Ostróda : Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki : Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz : Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice : Motor Lublin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków : Lech II Poznań
29. kolejka -
Garbarnia Kraków : Olimpia Elbląg
Lech II Poznań : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Bełchatów : Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin : KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce : Wigry Suwałki
Hutnik Kraków : Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław : Stal Rzeszów
Ruch Chorzów : Radunia Stężyca
Znicz Pruszków : Wisła Puławy
30. kolejka -
Olimpia Elbląg : Znicz Pruszków
Wisła Puławy : Ruch Chorzów
Radunia Stężyca : Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów : Hutnik Kraków
Sokół Ostróda : Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki : Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz : GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice : Lech II Poznań
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Garbarnia Kraków
31. kolejka -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków : Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań : KKS 1925 Kalisz
GKS Bełchatów : Wigry Suwałki
Motor Lublin : Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce : Stal Rzeszów
Hutnik Kraków : Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław : Wisła Puławy
Ruch Chorzów : Znicz Pruszków
32. kolejka -
Olimpia Elbląg : Ruch Chorzów
Znicz Pruszków : Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy : Hutnik Kraków
Radunia Stężyca : Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów : Motor Lublin
Sokół Ostróda : GKS Bełchatów
Wigry Suwałki : Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz : Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
33. kolejka -
Chojniczanka Chojnice : Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków : Wigry Suwałki
Lech II Poznań : Sokół Ostróda
GKS Bełchatów : Stal Rzeszów
Motor Lublin : Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce : Wisła Puławy
Hutnik Kraków : Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław : Ruch Chorzów
34. kolejka -
Olimpia Elbląg : Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów : Hutnik Kraków
Znicz Pruszków : Pogoń Siedlce
Wisła Puławy : Motor Lublin
Radunia Stężyca : GKS Bełchatów
Stal Rzeszów : Lech II Poznań
Sokół Ostróda : Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz : Chojniczanka Chojnice
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.025236129760742