Środa, 30.09.2020, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

9 przypadków koronawirusa na Warmii i Mazurach. Wśród zakażonych mężczyzna z Elbląga

31.07.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
9 przypadków koronawirusa na Warmii i Mazurach. Wśród zakażonych mężczyzna z Elbląga

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono dziś, 31 lipca, u dziewięciu mieszkańców Warmii i Mazur. Wśród zarażonych jest mężczyzna z Elbląga. 

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował o zdiagnozowaniu COVID-19 u 9 nowych osób. Są to: starszy mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku, kobieta w średnim wieku z powiatu iławskiego, mężczyzna w średnim wieku z Elbląga, młoda kobieta z Olsztyna, młoda kobieta z powiatu kętrzyńskiego i mężczyzna w średnim wieku z powiatu ostródzkiego.

Dobra informacja dotyczy 3 wyzdrowień. COVID-19 przeszły mieszkanki powiatu piskiego (1) i ostródzkiego (2).

Od początku pandemii w województwie warmińsko-mazurskim na COVID-19 zachorowały 362 osób, wyzdrowiało 260, a dwie zmarły. W samym Elblągu odnotowano już 26 zakażeń koronawirusem, do tej pory 18 osób wyzdrowiało.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Edmund Szwed
  Piątek, 31.07

  Klientów bez maseczek nie obsługujemy – taką zasadę mogą stosować sprzedawcy w sklepach. Rzecznik GIS Jan Bondar poinformował, że sprzedawca ma prawo odmówić obsługi klienta bez maseczki, gdyż chodzi o bezpieczeństwo. Klientów bez maseczek nie obsługujemy – taką zasadę mogą stosować sprzedawcy w sklepach. Rzecznik GIS Jan Bondar poinformował, że sprzedawca ma prawo odmówić obsługi klienta bez maseczki, gdyż chodzi o bezpieczeństwo http://elblag24.pl/sprzedawcy-maja-prawo-odmowic-obslugi-k…/ Edmund Szwed ...potrzebny jest ROZUM KAŻDEMU Z NAS, CZY TEMU TEMU PANU RZECZNIKOWI JUŻ GO ZABRAKŁO https://www.facebook.com/100012444673162/videos/949189518839195/UzpfSTEwMDAwMDQwOTcxODA2NTozMzU2Njk5MjUxMDIwMzY2/

 2. 2
  0
  ~ Edmund Szwed
  Piątek, 31.07

  Klientów bez maseczek nie obsługujemy – taką zasadę mogą stosować sprzedawcy w sklepach. Rzecznik GIS Jan Bondar poinformował, że sprzedawca ma prawo odmówić obsługi klienta bez maseczki, gdyż chodzi o bezpieczeństwo http://elblag24.pl/sprzedawcy-maja-prawo-odmowic-obslugi-k…/ Edmund Szwed ...potrzebny jest ROZUM KAŻDEMU Z NAS, BO TEMU PANU RZECZNIKOWI JUŻ GO ZABRAKŁO !!! https://www.facebook.com/100012444673162/videos/949189518839195/UzpfSTEwMDAwMDQwOTcxODA2NTozMzU2Njk5MjUxMDIwMzY2/

 3. 3
  +5
  ~ Konsti
  Piątek, 31.07

  Oczywiście nie napiszecie gdzie się zaraził, czy to nowe źródło czy z transmisji lokalnej....

 4. 4
  0
  ~ Edmund Szwed
  Piątek, 31.07

  KONIECZNIE KAŻDY TO POWINIEN ZOBACZYĆ KOMU NA DOBRYM ZDROWIU ZALEŻY ... OD 7 MINUTY Ciekawe doświadczenie https://www.youtube.com/watch?v=bLXSFI9Y0Zc

 5. 5
  +1
  ~ Jarek
  Sobota, 01.08

  Konsti mężczyzna to marynarz, leży teraz na zakaźnym w Starym szpitalu.

 6. 6
  0
  ~ Ja
  Sobota, 01.08

  Byłam świadkiem jak w Biedronce na Zatorzu 3 Panie bez masek chciały zrobić zakupy, jeden z mądrych klientów, Pan zwrócił im uwagę podając rzeczowe argumenty po czym zapytał kasjerkę czy obsłuży te Panie. ODPOWIEDŹ, KTÓRA USŁYSZELI KLIENCI:NIE POWINNAM... A następnie kasjerka oczywiście bez słowa obsłużyła klientki.

 7. 7
  +2
  ~ Po
  Sobota, 01.08

  Zwracam się do elblaskiego Sanepidu, aby kontrolował to, nad czym rzekomo panuje. W sklepach nagminnie ludzie chodzą bez maseczek i śmieją się Wam w twarz Panie Jarosz. Ogrody, Biedronka na Zatorzu, carrefour, biedronka w Elzamie, Mrówka przy Elzamie. Ludzie jak długo pozwolicie z siebie kpić. Reprezentujecie niby poważna (a w każdym razie w czasie pandemii) instytucję.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.