Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zatem remont czy budowa?

21.05.2021, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zatem remont czy budowa?

Z niecierpliwością wyczekujemy świata wolnego od pandemii, wierząc, że każdy miesiąc przybliża nas do powrotu do trybu życia sprzed roku 2020. W tym czasie zmieniliśmy nasze podejście do życia, nierzadko przewartościowując dotychczasowe sprawy, relacje i przekonania. Jako społeczeństwo musieliśmy odnaleźć się w izolacji, która wymusiła na nas nowe zwyczaje. Luzowane powoli obostrzenia przywracają nas do pełni życia w odnowionej normalności. Od teraz wszystko będzie głębsze, bardziej wartościowe i konsumowane z większą świadomością.

 

To czas, w którym zmiany standardu życia przybiorą na sile. Doceniamy nasze otoczenie, dostrzegamy jego kruchość ale też możliwości jakie daje każdy dzień. Optymistycznie podchodzimy do wartościowych propozycji, szukając maksymalnego zadowolenia. Jako miejsce dostarczające inspiracji, staramy się przybliżyć naszym Klientom ich marzenia o pięknym domu, mieszkaniu, wnętrzu.

 

W Centrum Budowlanym Falkon w Elblągu posiadamy nie tylko wszystkie niezbędne materiały, ale także pokazujemy możliwości najnowszych rozwiązań i trendów wnętrzarskich. Stworzyliśmy miejsce, w którym od progu poczujesz się jak u źródła kreatywnych rozwiązań. W naszym salonie znajdziesz najlepsze rozwiązania czołowych polskich producentów, od materiałów budowlanych, przez chemię, farby, aż po drzwi, podłogi, płytki łazienkowe.

 

Do tego usługa projektowa, transport, fachowe doradztwo. Na blisko trzydzieści ekspozycjach łazienkowych znajdziesz przegląd topowych stylów, zaaranżowaliśmy naszą przestrzeń w taki sposób, jaki możesz mieć w swoim domu – zachwycająco, funkcjonalnie i z klasą. To nasza definicja nowej normalności.

 

Centrum Budowlane Falkon zna odpowiedzi na pytania, które stawia przed Tobą remont lub budowa. Remont to czas, który chcemy jak najbardziej skrócić. Nieplanowane wydatki, niezadowalająca jakość usługi i produktu, przedłużający się bałagan, wątpliwa terminowość - to częste przypadłości wielu inwestycji. W Centrum Budowlanym Falkon znajdziesz rozwiązanie wszystkich swoich problemów remontowo-budowlanych.

 

Sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś:

 

Centrum Budowlane Falkon
ul. Malborska 52 (nowy wjazd od ul. Fabrycznej)
82-300 Elbląg

 

Czynne:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00
soboty: 7:00 - 15:00

tel. 55 232 72 57
mail: biuro@falkon52.pl

 

Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy www.falkon52.pl

 

W wolnej chwili sprawdź także nasz profil na facebooku i instagramie – zamieszczamy tam relacje zdjęciowe 
z naszych ekspozycji. Nasze kadry zachwycają Klientów, którzy po ich obejrzeniu przyjeżdżają do nas by zobaczyć je na żywo.

 

Facebook: @falkonelblag
Instagram: @falkon52elblag

 

Zatem remont czy budowa? To pytanie które stawiamy naszym klientom od blisko 30 lat.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.24822402000427