Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Pożyczka ze złą historią kredytową - czy to możliwe?

23.03.2020, 08:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pożyczka ze złą historią kredytową - czy to możliwe?

Pożyczka to doskonały sposób na reperację budżetu w nieprzewidzianych sytuacjach. Znacznie trudniej ją jednak dostać, kiedy nasza historia kredytowa nie jest idealna. Czy można liczyć na wsparcie finansowe mimo długów?

Zazwyczaj rozważamy wzięcie pożyczki, kiedy nasza sytuacja finansowa nie jest ciekawa. Rzeczywiście jest to forma wsparcia, która może pozwolić nam na wyjście z problemów i przywrócenie stabilizacji. Co jednak zrobić, kiedy już jesteśmy zadłużeni? W końcu tyle mówi się o tym, że wszelkiego rodzaju kredyty oraz pożyczki udzielane są dopiero po dokładnej weryfikacji historii finansowej. Jak mamy więc naprawić obecną sytuację, kiedy to teoretycznie, jesteśmy dla banku niewiarygodnym pożyczkobiorcą? Na szczęście istnieją także firmy pozabankowe, które udzielają pożyczek bez KRD, czy BIK, a weryfikacja klienta jest znacznie mniej szczegółowa. 

Czy można dostać pożyczkę przy złej historii kredytowej?

Okazuje się, że zła historia wcale nie skreśla naszych szans na wzięcie pożyczki. Oczywiście, w tym przypadku będzie to znacznie trudniejsze, gdyż nie możemy skorzystać z pierwszej lepszej oferty. Jednak w dzisiejszych czasach wiele placówek pozabankowych tworzy specjalne pakiety właśnie z myślą o osobach, których raporty, na przykład BIK wcale nie są wzorowe. Warto zauważyć, że firmy te wykazują tym samym niezwykłe zaufanie do klientów, wyciągając pomocną dłoń w ciężkiej sytuacji. 

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób, które mają obecnie zaległości finansowe. Na złą historię kredytową może wpłynąć naprawdę wiele czynników. Takie ślady w rejestrze może pozostawić nawet niewielkie opóźnienie w spłacie raty, czy niezapłacony mandat o, którym po prostu zapomnieliśmy. Więcej informacji dotyczących pożyczek dla zadłużonych znajdziemy tutaj.

Pożyczka bez KRD i ERIF 

Właściwie każdy bank, jak i firma pozabankowa, przed udzieleniem pożyczki weryfikuje potencjalnego klienta. Jest to krok zrozumiały, gdyż placówki takie muszą mieć po prostu pewność, że mają do czynienia w wiarygodnym pożyczkobiorcą. Zarówno ERIF, jak i KRD, są jednymi z najczęściej sprawdzanych źródeł informacji finansowej. W bazach tych gromadzone są bowiem dane na temat naszych zobowiązań oraz zaległości w tym zakresie. Jak więc możliwe jest wzięcie pożyczki bez erif lub KRD? Odpowiedź jest prosta. Wiele firm udzielających wsparcia finansowego, decyzje o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku opiera o inne dane oraz bazy. Oczywiście, wyżej wymienione również są znane i brane pod uwagę, lecz nie są decydujące. Dzięki temu osoby znajdujące się w takich rejestrach mają szansę na wzięcie pożyczki bez KRD. 

Pożyczka dla zadłużonych — kto może z niej skorzystać?

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników przeznaczone są przede wszystkim dla osób, których historia kredytowa nie jest klarowna. Jeśli więc w przeszłości zdarzyło się nam spóźnić z zapłatą raty, czy ominąć uregulowanie jakiegokolwiek zobowiązania finansowego, to będzie rozwiązanie idealne dla nas. Pożyczki bez erif często mogą być też jedyną opcją dla osób aktualnie zadłużonych. Informacje na temat firm, które udzielają takiego wsparcia, znajdziemy na stronie https://bezdochodu.pl/pozyczki-bez-erif/. 

Pożyczki bez KRD, tak jak wszystkie inne, udzielane są jednak na jakiejś podstawie. W tym przypadku firma nie może opierać się na naszej zdolności kredytowej. W związku z tym podstawą tą jest zazwyczaj płynność finansowa. Dochody na podstawie umowy o pracę lub regularne wpływy z innych źródeł są więc niezbędne, by wniosek o pożyczkę mógł zostać rozpatrzony pozytywnie. 
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.