Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Ze świata pracy w korporacji do realizacji swoich marzeń i pasji

04.06.2019, 08:04:21 Rozmiar tekstu: A A A
Ze świata pracy w korporacji do realizacji swoich marzeń i pasji


Naszym gościem jest Ewelina Tymecka, Kreatorka Wizerunku osobistego i w biznesie, Osobista Stylistka, Wizażystka

Ewelino wiemy, że od wielu  lat sztuka makijażu, profesjonalne doradztwo w budowaniu własnego stylu oraz sztuka kreowania wizerunku to niewątpliwie Twoje życiowe pasje. Wiemy również, że zrezygnowałaś z życia zawodowego w korporacji na rzecz realizacji swojego życia zawodowego w nowej roli jako trener kreowania wizerunku w biznesie, osobista stylistka oraz wizażystka.

Dlaczego taki wybór. Jak to się zaczęło?

Tak to prawda co mówisz. Zawsze wierzyłam, że nadejdzie taki czas w moim życiu, gdzie będę mogła zrealizować swoje marzenia i pasje w stu procentach. I to jest ten właściwy moment. Chyba każdy  z nas dąży do takiego etapu w życiu prawda?  Cieszę się, że rozmawiamy o moich pasjach w odpowiedniej kolejności ponieważ każda z nich dojrzewała we mnie sukcesywnie podczas całej mojej aktywności zawodowej. Odkąd pamiętam poza strefą zawodową (pracując w korporacji jako HR Business Partner) równolegle interesowałam się sztuką kreowania wizerunku, modą, szeroko pojętym stylem oraz tajnikami makijażu. Warto dodać, że pasję ze sztuką makijażu rozpoczęłam około 10 lat temu, a zawodowo 6 lat temu. O wszystkim tak naprawdę zadecydował przypadek.

Kto lub co sprawiło, że usługa makijażu przerodziła się w Twoją pasję?

Któregoś dnia będąc w jednym z salonów fryzjerskich pomalowałam na uroczystość ślubną swoją koleżankę. Makijaż zdobył uznanie w oczach właścicielki salonu. Zaproponowano mi współpracę i tak zaczęła się moja przygoda z makijażem. Przeszłam wiele szkoleń i stale się dokształcam. Pobieram lekcje makijażu tylko u najlepszych w Polsce bo to stanowi przede wszystkim o jakości moich usług oraz definiuje mnie jako osobę profesjonalną w tym zawodzie. Warto wspomnieć, że wraz z rozwojem umiejętności w zakresie makijażu postanowiłam rozwinąć w sobie umiejętności trenerskie. W 2016 roku uzyskałam dyplom wizażysty, po to aby umiejętnie przekazywać wiedzę osobom, które chcą nauczyć się profesjonalnej sztuki makijażu. 


Zostańmy jeszcze na chwilę przy tematyce makijażu. Proszę opowiedz jakie usługi oferujesz i z kim współpracujesz?


Prowadzę grupowe oraz indywidualne warsztaty nauki makijażu na różnych poziomach zaawansowania. Są to tematyczne warsztaty obejmujące naukę makijażu dziennego, biznesowego, makijażu wieczorowego oraz cery dojrzałej. Na zapotrzebowanie klienta indywidualnego oferuję również warsztaty eventowe. Ponadto oferuję kursy przygotowujące do zawodu wizażysty i nie ukrywam, że niewątpliwie są moim konikiem. W zakresie usługi makijażu na dzień dzisiejszy współpracuję z salonami piękności, salonami fryzjerskimi, ślubnymi, fotografami oraz klientami indywidualnymi.

Jak rozpoczęłaś przygodę z doradztwem w zakresie stylizacji ubioru ?

To nie był przypadek. To było przemyślane działanie, które powstało w wyniku potrzeb moich klientów. Miałam to szczęście, że w 2016 roku natrafiłam na Warszawską Akademię Stylu dla Stylistów i Personal Shopperów. To wspomniana Akademia zapoczątkowała we mnie zmysł stylisty. To był niewątpliwie bodziec do dalszych działań w tym zakresie. Na dzień dzisiejszy prowadzę grupowe i indywidualne autorskie warsztaty z zakresu stylu. Pomagam klientom  wypracować i odnaleźć ich własny styl pasujący do ich osobowości oraz ich sposobu życia. Poza warsztatami świadczę indywidualne usługi z zakresu detoksu szafy, analizy kolorystycznej, analizy sylwetki oraz doradzam klientom podczas zakupów.

Kreowanie Wizerunku w biznesie to usługa dla klienta biznesu czy indywidualnego?

Zdecydowanie dla obydwu grup. Spoglądając na lata pracy w różnych biznesach mogę śmiało powiedzieć, że wizerunek biznesowy „znam od strony praktycznej”. To jak wyglądamy i jak się ubieramy, wpływa na nasze samopoczucie i jest komunikatem, który wysyłamy otoczeniu zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Stąd, na bazie moich doświadczeń zaprojektowałam warsztat Kreowania Wizerunku. Zdradzę Tobie, że  nie jest to zwykły projekt z cyklu:  klika rad profesjonalisty czy przymiarka w butiku. Warsztat stanowi transformację Twojego myślenia a w drugiej kolejności pomoc w odnalezieniu lub zmianę Twojego stylu. Zależy mi na tym, aby klient przy mojej pomocy wykreował swój własny nowy wizerunek.

Podsumowując : Twoja oferta jest niezwykle bogata. Gdzie można zaczerpnąć więcej informacji na temat twojej działalności.

Zapraszam oczywiście na moje media społecznościowe jak również zachęcam do kontaktu telefonicznego. Zakładam również cykl artykułów opisujących moje poszczególne usługi tak aby klienci mieli pełne poczucie czym zajmuje się moja firma.

Dziękuję za rozmowę
Ewelina Tymecka


Email: auxiliumdesign@gmail.com
FB Auxilium Design Ewelina Tymecka
FB Klub Stylowych Kobiet
LinkedIn:  https://www.linkedin.com/in/ewelinatymeckaauxilium/

Publikacja w ramach świadczenia usług specjalistycznych związanych z promocją na rzecz przedsiębiorstw inkubowanych  - projekt „Startup House III – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu".

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.