Piątek, 21.02.2020, Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

15 lat minęło jak jeden dzień – zobacz zdjęcia z jubileuszu info.elblag.pl

09.05.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
15 lat minęło jak jeden dzień – zobacz zdjęcia z jubileuszu info.elblag.pl
fot. Majka Brejdak

Czas biegnie niepostrzeżenie. Zdawać by się mogło, że dopiero obchodziliśmy 10-lecie istnienia, a już mija 15 lat odkąd zaczęliśmy codziennie informować o zdarzeniach, jakie mają miejsce w Elblągu.
 

15 urodziny to nie byle co. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy naszych czytelników. 2 maja zorganizowaliśmy dla nich słodki poczęstunek w cukierni  Deker, gdzie czekały dwa pyszne torty.
 

Cieszymy się z tak licznego przybycia elblążan i z życzeń, jakie nam złożyli (więcej w materiale "Czego z okazji 15-lecia życzyli nam elblążanie?").

Wśród przybyłych gości znaleźli się politycy z różnych ugrupowań m.in. wicewojewoda warmińsko-mazurski  Sławomir Sadowski (Prawo i Sprawiedliwość), senator Jerzy Wcisła (Platforma Obywatelska) iPrzewodniczący  Warmińsko - Mazurskiej Rady Wojewódzkiej SLD Władysław Mańkut.

 

Dokonaliście w ciągu 15 lat rzeczy niezwykłej. Staliście się tak trwałym elementem elbląskiej rzeczywistości, jak byście byli w niej od dziesięcioleci i jednocześnie emanuje z Was tyle świeżości, jak byście wstąpili na publiczną scenę kilka tygodni temu. Tego połączenia świeżości i doświadczenia gratuluję Wam i życzę na następne lata. Gratuluje także umiejętności zadawania pytań i odwagi w podejmowaniu trudnych tematów. Jesteście jednym z tych mediów, które ma odwagę prowokowania do kształtowania lub weryfikowania opinii w sprawach publicznych

 

– zaznaczył Jerzy Wcisła.
 

Czas, aby nas odwiedzić znaleźli także Prezydent Elbląga Witold Wróblewski oraz wiceprezydenci Janusz Nowak i Edward Pietrulewicz.

Od 15 lat Państwa portal stanowi jedno z podstawowych źródeł informacji o naszym mieście i regionie. Uczestnicząc w codziennym życziu i towarzysząc przemianom zachodzącym w Elblągu pełnia Państwo ważną rolę społeczną, polityczną i opiniotwórczą. Grono wiernych czytelników to dowód na to, że w sposób rzetelny i kompetentny potrafia Państwo odzwierciedlić otaczającą nas rzeczywistość i zapewnić odpowiednią dawkę informacji z różnych dziedzin życia

– stwierdził Witold Wróblewski.


Nie zabrakło także Przewodniczącego Rady Miasta i jednocześnie dyrektora Centrum Spotkań Europejskich Światowid - Antoniego Czyżyka.

 

Piętnaście lat istnienia, ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów, chęć bycia blisko swoich czytelników, pokazywanie Elbląga w piękny, ale i prawdziwy sposób – to wszystko sprawia, że Państwa gazeta jest bardzo poczytną, ulubioną gazetą nie tylko elblążan, ale i mieszkańców innych regionów, którym nasze miasto jest bliskie

– mówił Antoni Czyżyk.


Swoją obecnością zaszczycili nas także m.in. dyrektorzy i rzecznicy różnych instytucji, dowódca wojska, komendanci Policji i Straży Pożarnej.


Dziękujemy wszystkim za przybycie i obiecujemy nie zwalniać tempa – nadal będziemy z Wami każdego dnia!

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / 15 lat INFO ( zdjęć 128 )
Dodano: 2019-05-09 | Fot. Ryszard Biel, od 102 - fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Adf
  Czwartek, 09.05

  Gratulacje

 2. 2
  --3
  ~ Mały
  Czwartek, 09.05

  Tort był pyszny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego

 3. 3
  --3
  ~ pil
  Czwartek, 09.05

  Gratulacje

 4. 4
  --3
  ~ dfgh
  Piątek, 10.05

  Szanuję ten portal za to że nie zniżacie się do poziomu Portelu (który coraz bardziej zaczyna mi przypominać Gazetę Wyborczą tfu)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.