Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Świętuj z nami 15-lecie info.elblag.pl!

29.04.2019, 09:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Świętuj z nami 15-lecie info.elblag.pl!

Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl nieprzerwanie działa od 15 lat! Codziennie przekazujemy Wam dawkę lokalnych (i nie tylko) informacji. W podziękowaniu za to, że jesteście z nami każdego dnia, zapraszamy do wspólnego świętowania!


Przez 15 lat informujemy naszych czytelników o tym, jak zmienia się Elbląg. Największym zainteresowaniem naszych czytelników cieszą się takie rubryki jak polityka, inwestycje, sport czy sprawy społeczne.


Co najchętniej czytają nasi czytelnicy?

Według statystyk na przestrzeni lat wśród artykułów o tematyce społecznej królowały: „Czy studentom powyżej 26 roku życia przysługują ulgi na przejazdy?”, „Czy mogę sama złożyć wniosek o dowód osobisty dla dziecka?”, „Rowerem przez przejście dla pieszych? Tak, ale nie we wszystkich miejscach”, „Klienci mają dość SPAMU płatnych smsów. Sprawdź, jak wyłączyć takie usługi”, „Nie masz przy sobie dokumentów? W celu ustalenia tożsamości możesz zostać zatrzymany” czy „Cmentarz Dębica już w sieci”.
 

Sport stanowi jeden z filarów naszego dziennika. Relacja z meczu Concordia – Legia, który odbył się w 2017 r.  miał ponad 100 tys. odsłon. Dużym zainteresowaniem cieszył się także materiał z 30-lecia istnienia Klubu Concordia, który kilka lat temu objęliśmy patronatem medialnym.
 

Elbląg przez lata zmieniał się  pod względem inwestycyjnym. Nasi czytelnicy najczęściej (ponad 100 tys. odsłon) zaglądali do materiału dotyczącego likwidacji Gildii Kupców Żuławskich. Ochoczo czytali także o pracach przy budowie torowiska wzdłuż 12 Lutego i Grota Roweckiego, otwarciu Biedronki w Hali Elzam czy budowie S7.
 

Wśród politycznych artykułów największe emocje wzbudzały te poświęcone ostatnim wyborom prezydenckim w naszym mieście.
 

Nasi czytelnicy chętnie oglądają także nasze fotorelacje (np. z elbląskich Studniówek czy otwarć takich miejsc jak Klub YOLO czy Centrum Handlowe Ogrody).
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom staramy się również informować o rzeczach, które dzieją się poza granicami naszego miasta. Stąd obszerne (również zdjęciowo) materiały o modernizacji i rozbudowie części lądowej portu jachtowego oraz rewitalizacja Bulwaru Słonecznego  w Krynicy Morskiej czy budowie w centrum Pasłęka parku rekreacyjno-edukacyjnego.


2 maja obchodzimy 15 urodziny. Zapraszamy wszystkich naszych czytelników na Stary Rynek. Redakcja info.elblag.pl będzie na Was czekała o 11.30 w ogródku Cukierni Deker!
 

Urodziny nie mogą odbyć się bez gości i... TORTU! Naszych czytelników zapraszamy na godz. 11.30 na słodki poczęstunek!


Z okazji 15-lecia info.elblag.pl również cukiernia Deker przygotowała coś specjalnego – 2 maja na hasło „urodziny info.elblag.pl.” każdy otrzyma rabat 15 procent na cały rachunek!
 

Do zobaczenia 2 maja, o godz. 11.30, w ogródku cukierni Deker (ul. Stary Rynek, przy Bramie Targowej).

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 43

%95.3 %4.7


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --16
  ~ pil
  Piątek, 26.04

  gratuluję

 2. 2
  --14
  ~ Mały
  Sobota, 27.04

  Super Wszystkim pracownikom i wydawcy życzę dalszych sukcesów w pracy i dużo radości i zadowolenia z pracy

 3. 3
  --14
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Sobota, 27.04

  Jest w Elblągu i Elblazanach coś osobliwego. Miasto jest chwalone przez osoby, które je odwiedzają. Czy to z Polski, czy z zagranicy, tej wschodniej i tej "lepszej". Elbląg budzi szczery zachwyt, onegdaj szary i nieciekawy, dzisiaj określany często jako piękny i zielony. Przez przybyszów ale nie przez mieszkańców. Ci mają skłonność do narzekania i widzenia wszystkiego w czarnych barwach. A do tego depresyjne kompleksy na tle Trójmiasta i nawet Olsztyna, przez który zdaniem wielu wszystko tu jest jak jest. Z drugiej strony ci, którzy opuścili Elbląg tęsknią za nim o czym świadczą liczne wpisy na portalach społecznościowych i informacyjnych. Od 15 lat dzięki Info. Elbląg dostarcza świeżej informacji i tym co mieszkają w Elblągu, i tym co stąd wyemigrowali. Oraz tym co nie będąc stąd interesują się Elblągiem, a jest ich wielu i coraz więcej. Życzę Redakcji następnych 15, a nawet stu lat działalności, która już dziś jest jednym z niekwestionowanych elementów elblaskiej kultury i życia społecznego.

 4. 4
  --5
  ~ Czytelniczka
  Poniedziałek, 29.04

  Ciekawych tematów, merytorycznych komentarzy, a prywatnie Wydawcy i Redaktorom zdrowia, szczęścia i miłości oraz zadowolenia z pracy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.