Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

McDonald's przy al.Grunwaldzkiej już otwarty! Nowoczesny, przestronny i z McCafe!

11.12.2018, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
McDonald's przy al.Grunwaldzkiej już otwarty! Nowoczesny, przestronny i z McCafe!
Po trzech miesiącach McDonald's przy al. Grunwaldzkiej został otwarty. Od dziś, 6 grudnia, elblążanie mogą korzystać z rozbudowanego, nowoczesnego obiektu wzbogaconego o McCafe!
 
Od 20 lat przy al. Grunwaldzkiej działa McDonald's. To miejsce chętnie odwiedzane przez mieszkańców naszego miasta. We wrześniu br. obiekt został zamknięty. - Elbląg zasługuje, żeby mieć restauracje McDonald's z prawdziwego, nowoczesnego zdarzenia stąd decyzja o przebudowie. Przede wszystkim chodziło o to, żeby powiększyć salę jadalną. Poprzednio mieliśmy ok. 70 miejsc siedzących, a w tej chwili jest ich 120 – mówił Jerzy Miąsko, właściciel.
 
Termin remontu nie był przypadkowy. - Wykorzystałem czas budowy wiaduktu. Uznałem, że nie będzie lepszego momentu niż ten – przyznał Jerzy Miąsko.
 
Zamknięcie McDonald's odbiło się szerokim echem. Niektórzy mieszkańcy obawiali się, że obiekt zostanie rozebrany.
 
Wszyscy, którzy odwiedzą restauracje zobaczą, że przeprowadzonych zostało dużo zmian, które są dowodem na to, że rozwijamy się i nie mamy planów, aby się zamykać bądź zmieniać lokalizację
 
– zapewniał Jerzy Miąsko.
 
O tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ten obiekt świadczył fakt, że nawet w trakcie modernizacji klienci chcieli skorzystać z oferty McDonald's. - Podczas modernizacji zdarzało się wiele zabawnych sytuacji. Kiedy burzyliśmy większość budynku klienci próbowali nas odwiedzać. To „pobojowisko” w ogóle im nie przeszkadzało i próbowali do nas dotrzeć. Mamy świadomość, że czekali na otwarcie – wspomina właściciel.
 
Zmiany, jakie zostały przeprowadzone w obiekcie od razu rzucają się w oczy. Nowy, nowoczesny wystrój, większy metraż, dotykowe panele, za pomocą których można samemu złożyć zamówienie powinny spełnić oczekiwania każdego klienta.
 
- Ogródek to wdzięczne miejsce do posiedzenia, ale uznałem, że ważniejsze będzie zwiększenie wnętrza stąd ogródek został zmniejszony, a sala została istotnie powiększona – wyjaśniał Jerzy Miąsko. - Parking zyskał kilka miejsc, ale jeśli nasz parking okaże się za mały to na szczęście jest obok parking na terenie PKS-u.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elblążan wraz z przebudową utworzony został McCafe, gdzie nie tylko robione są różnego rodzaju kawy, ale także można zakupić pyszne ciasta (od jabłecznika, po sernik czy ciasto czekoladowe).
 
- Całkowitą nowością, poza wystrojem, jest McCafe, które ma w swojej ofercie wszystkie możliwe kawy, ale również wszystkie ciasta, które McDonald's ma w swojej ofercie – dodał Jerzy Miąsko.
 
McDonald's przy al. Grunwaldzkiej będzie funkcjonował codziennie, od 7.00 do 24.00.
 
Rozważam, aby McDonald's był otwarty 24 godziny na dobę. Tak funkcjonują restauracje w innych miastach, ale jeśli miałoby do tego dojść to najszybciej na wiosnę
 
– podkreślił Jerzy Miąsko.
 
Obecnie w McDonald's pracują 63 osoby. - Ważne jest to, że udało nam się utrzymać wszystkich pracowników. Ponad 50 osób musiało dojeżdżać w czasie remontu do innych restauracji w Malborku czy Pruszczu Gdańskim. Myślę, że największym sukcesem przy dzisiejszym otwarciu jest nie samo ukończenie budowy, a to, że załoga cały czas jest ze mną – zaznaczył Jerzy Miąsko.
 
Zapraszamy do McDonald's przy al. Grunwaldzkiej! Codziennie między 7.00 a 24.00!
 
 

 


 

 

                                  ...........Reklama..........

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 16

%93.8 %6.2


Galeria / Otwarcie McDonald's w Elblągu ( zdjęć 36 )
Dodano: 2018-12-06 | _INFO_ELBLAG_PL

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.