Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 213)

21.12.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 213)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 213) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-12-21 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Stefan
  Środa, 21.12

  213 odcinek , a jakie sa efekty , ile mandatów na podstawie tych zdjęć wystawiła policja ?

 2. 2
  +2
  ~ Kosynierów UM
  Środa, 21.12

  Kierowcy w Elblągu parkują tragicznie i niebezpiecznie, ale zdj. tu są wstawiane gdzie ktoś przekroczył kołem linię parkingu lekko, albo dziś zdj. nr. 1 czy ktoś zastawił autora zdj?? Bo jeśli nie to o co chodzi?? ja tak parkuję, i jeśli do mnie ktoś przyjedzie też mówię by tak parkowali - w ten sposób więcej aut może zaparkować. A zdj. zaparkowanych aut bezpośrednio przed lub na przejściu jakoś nikt tu nie wstawia - a tak parkują w centrum miasta tuż pod UM, lub stają we wjeździe między budynkami, że osobówką często nie można przejechać lub trzeba na mm, a śmieciarka wogóle nie przejedzie przez co śmieci są nie odebrane danego dnia, a jak takiemu idiocie zwrócisz uwagę, że po 1. to nie jest parking - stoi znak zakaz wjazdu, po 2. jak już parkuje to w taki sposób by nie utrudniał upoważnionym przejazdu,to słyszysz " przecież jest przejazd", "ja tylko na chwilę", "weź spier ..." nie jeden się zdziwił bo jeśli mam czas staję we wjeździe i dzwonię po SM.

 3. 3
  +4
  ~ olo
  Środa, 21.12

  Niektórzy faktycznie parkują jak ostatnie ofermy przez co innym utrudniają życie. Jednak większość zdjęć całego tego cyklu zrobiona jest w miejscach gdzie brakuje miejsc parkingowych i ludzie kombinują aby gdziekolwiek pozostawić auto. Świadczy to tylko o zaradności miasta w organizacji miejsc parkingowych. Lepiej zrobić zdjęcie auta na trawniku i pośmiać się z kierowcy jaki to mistrz. Z drugiej strony kierowcy wolą nieraz parkować w błocie, ubrudzić ciuchy niż zapłacić za parking. Taka sytuacja jest przy szpitalu wojewódzkim. Na przeciwko szpitala obok nowych bloków z trawnika pozostało już tylko błoto do kolan, ale parę złociszy zaoszczędzone na parkingu przy szpitalu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2465741634369