Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 129)

14.11.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 129)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 129) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-11-14 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Hehd
  Niedziela, 14.11

  No i co mówi znak na zdjeciu nr 2? Nic

 2. 2
  +9
  ~ Nikt
  Niedziela, 14.11

  Szkoda sobie głowy zawracać, prezydentowi WW ani straży miejskiej i komendantowi policji nie zależy na uporządkowaniu sytuacji. Zwykli mieszkańcy są bardziej zaangażowani w poprawę stanu bezpieczeństwa i przywrócenie porządku nad drogach niż ci co biorą za to całkiem niemałe pieniądze z podatków obywateli. WW na wyborach może dostać czerwoną kartkę gorzej ze służbami.

 3. 3
  --1
  ~ Do @Hehd
  Niedziela, 14.11

  Zakaz zatrzymywania i postoju , o ile nie ma innej informacji pod nim, obowiązuje za znakiem. Zatem auta zaparkowane przed znakiem są zaparkowane prawidłowo.

 4. 4
  +6
  ~ skandal i tyle
  Poniedziałek, 15.11

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, tyle odcinków, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 5. 5
  +5
  ~ Witek
  Poniedziałek, 15.11

  Na ul. Pionierskiej Wspólnoty dzierżawią tereny które przeznaczyły sobie na ogródki przydomowe od strony podwórka zamiast wykonać parkingi . Chodniki są tak zastawione samochodami, że nie ma możliwości przejścia. Prezydent że swoimi lizusami powinien kontrolować, czy dzierżawy terenu są przez wspólnoty dobrze zagospodarowane, za te tereny płaca 1,50 zł rocznie za rok kpina i malwersacje w urzędzie

 6. 6
  +2
  ~ dheH
  Poniedziałek, 15.11

  I zawsze znajdzie sie jakiś "mundrol" co wie lepiej od innych i uwielbia dyskutować ze znakiem. Chłopie parkowanie to sztuka i kultura, a nie chamstwo i bezczelność.

 7. 7
  +3
  ~ Miś
  Poniedziałek, 15.11

  Ja ciegle czekam na zdjęcie z korony elblaga vis a vis szpitala Wojewódzkiego. Rozjeżdżony trawnik bo jest za mało miejsc parkingowych.

 8. 8
  0
  ~ Nagel
  Środa, 17.11

  @Hehd i Do Hehd Tam jest też tabliczka T-26: Tabliczka wskazuje stronę placu, przy której obowiązuje zakaz wyrażony znakami B-35 zakaz postoju lub B-36 zakaz zatrzymywania się. Znak umieszczany jest na środku objętego zakazem boku placu równolegle do jego krawędzi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4804601669312