Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 128)

07.11.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 128)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 128) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2021-11-07 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Arek
  Niedziela, 07.11

  Już się ludziom nawet komentować nie chce. Niech miasto zrobi wiecej miejsc parkingowych to będzie po problemie. Proste! .

 2. 2
  +9
  ~ Z drogi śledzie pan jedzie.
  Niedziela, 07.11

  Na brak kultury powiększane lub nowe miejsca parkingowe nie są rozwiązaniem. Generalnie kierowcy uważają, że im nie wolno parkować dalej niż 100 metrów od miejsca zamieszkania czy pobytu. Stąd kompletny brak szacunku wobec innych, a zaparkowanie nawet bezpośrednio pod wejściem do budynku czy nawet pod oknami mieszkań na parterze to normalka. Zwykłe chamstwo i brak jakiegokolwiek przestrzegania norm kultury jest właśnie tłumaczone deficytem miejsc parkingowych. Kochani kierowcy cywilizacja tak ma, że w aglomeracjach miejskich, bez względu na ich wielkość, ten problem jest codziennością, z którym borykają się na całym świecie. Tylko, że tam zachowują kulturę i nie jest tam ewenementem zaparkowanie nawet kilka ulic dalej od swego miejsca zamieszkania. Więc to nasze tłumaczenie, że brak parkingów jest tak samo głupie jak usprawiedliwiania uczniów z faktu braku odrobionej pracy domowej.

 3. 3
  +7
  ~ pil
  Niedziela, 07.11

  nr 11-mistrz hahahahahhahahahaha

 4. 4
  +2
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 07.11

  mieszkam przy szkole ZSG i jakieś 2 tygodnie temu z mojego okna zauważylam jak uczennice tej szkoły podjeżdżają samochodem na nasze podwórko ,parkują samochód i idą do szkoły .zrobiłam zdjecie i poszłam do dyrektorki a kazała mi zadzwonic na straż miejską .Reakcja straży była chamska .Najpierw nikt nie odbierał telefonu a jak odebrał to był tak bezczelny i arogancki a przecież szkoła ma nowy parking i miejsca były wolne .Nie wiem czy łaskawie ruszyli te swoje 4 litery ale zastanawiam się po co jest ta cała straż opłacana z naszych podatków .

 5. 5
  +3
  ~ Ehhhhh
  Poniedziałek, 08.11

  ~ mieszkanka szlaban sobie załóżcie a nie tyłek SM zawracacie. A po drugie Wasze podwórko jest Waszą prywatną posesją więc SM nic zrobić nie może. Nie znasz się a prujesz jak babci gacie.

 6. 6
  --3
  ~ fasola
  Poniedziałek, 08.11

  Spójrzmy co nasi donosiciele i konfidenci dziś wypichcili. Za zasadne uznałbym 4, 11, 12. reszta świadczy tylko o autorach zdjęć, że są żałośni.

 7. 7
  --2
  ~ Qwerty
  Poniedziałek, 08.11

  Przypominam się ze zdjęciami rozjezdzonego trawnika przy apartamencie korona elblaga na przeciwko szpitala Wojewódzkiego. Bedac przy szpitalu warto spojrzeć na parking dla niepełnosprawnych, gdzie tych niepełnosprawnych jest mniejszosc.

 8. 8
  0
  ~ skandal
  Wtorek, 09.11

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, tyle odcinków, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99823212623596